We are hiring

Inžinieriaus-konstruktoriaus (-ės)

Darbo pobūdis

  • Fasadinių aliuminio-stiklo konstrukcijų ir fasadų projektavimas;
  • Statiniai skaičiavimai naudojant specializuotas programas;
  • Architektūrinių sprendimų ruošimas naujiems objektams;
  • Kompozitinių medžiagų ir sistemų kūrimas bei pritaikymas;
  • Bendravimas su klientais ir architektais;
  • Dalyvavimas susirinkimuose ir ir projektų darbų aptarimuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybų inžinerija – privalumas);
  • Projektavimo programų (Solidworks, AutoCad, Revit) įgūdžiai;
  • Anglų kalba (skaitymas, rašymas, kalbėjimas);
  • Iniciatyvumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija.

Privalumai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Mes Jums siūlome

  • Galimybę dirbti Baltijos ir Skandinavijos šalyse lyderiaujančioje įmonėje.
  • Galimybes tobulėti bei įgyti žinių ir patirties iš geriausių savo srities specialistų;
  • Tobulėjimą dalyvaujant įmonės organizuojamuose mokymuose;
  • Patrauklų atlygio paketą;
  • Karjeros galimybes (daugiausiai žinių turintys konstruktoriai tampa team leader’iais ir koordinuoja kamandos darbą);
  • Gimtadienio laisvadienį;
  • Sveikatos draudimą.

Darbo vieta: Pramonės g. 15, Parapijoniškių km., LT-13241 Vilniaus raj. (nuo Vilniaus centro iki darbo vietos atstumas yra 15,5 km.).

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 900 € iki 1500 € mėn. į rankas