Laboratoriniai testavimai

Fasado fragmento prototipas (Mock-Up)

Mūsų komanda, esant išreikštam kliento-investuotojo norui, gali sukurti ir pagaminti kiekvienam projektui pritaikytą realaus dydžio ir išvaizdos fasado fragmento prototipą (angl., Mock-Up). Tai leidžia visoms projekto grandims - rangovams, investuotojams, architektams ir gamintojams - įvertinti realų būsimo fasado vaizdą, medžiagų kokybę, panaudotus techninius (konstrukcijų, jungčių ir kt.) bei dizaino (apdailų, spalvingumo ir kt.) sprendimus.

Kada ir kodėl reikia atlikti laboratorinius bandymus

Fasadų elementų prototipų (angl. Mock-Up) laboratoriniai bandymai suteikia galimybę išspręsti statybos problemas dar neprasidėjus projektui. Projekto inžinieriai numato tinkamiausius sprendimus ir galimas korekcijas prieš pradedant masinę elementų gamybą ir montavimą. Toks darbo principas visoms suinteresuotoms šalims padeda sutaupyti laiko, medžiagų išeigas ir kitus kaštus bei išvengti galimų nuostolių tolesniuose projekto etapuose. Tokiu atveju, kai pastatas bus projektuojamas pasirenkant standartines fasadų sistemas, dažnai nereikia atlikti išankstinių laboratorinių testavimų. Sklandžiam įgyvendinimui užtenka jau turimos, patikrintos techninės gamintojų dokumentacijos.

Bandymų įvairovė

Kad patvirtintume galutinį produktą, dažniausiai atliekami fasado fragmento prototipo oro, garso, vandens pralaidumo testavimai reikalavimus atitinkančiose laboratorijose (Vokietijoje). Jei išreiškiamas pageidavimas atlikti kitų tipų laboratorinius bandymus, galime tuo pasirūpinti ir pateikti visus būtinus techninius įrodymus apie gaminio kokybę ir parametrus.