Logistika

Iš gamyklos - į statybų aikštelę

Operatyvų ir saugų krovinių pervežimą Skandinavijoje ir šiaurės Europoje užtikirname turėdami savo nuosavą sunkvežimių parką, kurį valdo grupės įmonė „KG Transportas“.

„Euro 6“ sunkvežimių parkas

Visą savo gaminamą produkciją į statybvietę gabename tik sertifikuotais „Euro 6“ standarto sunkvežimiais. Taip užtikriname kuo mažesnį išmetamų kenksmingų dujų kiekį į aplinką ir saugome aplinką. Be to, mūsų valdoma logistikos įmonė užtikrina maksimalų lankstumą ir kliento poreikių patenkinimą, pristatymą laiku ir sustiprintą produkcijos apsaugą. 2020 m. 100% mūsų eksporto kelionių (441) į Skandinaviją buvo vykdomos naudojantis vandens transportu. Keltų naudojimas padeda sumažinti CO2 kiekį, sutrumpina kelionės laiką bei leidžia vienu metu perkelti daugybę transporto priemonių.

Planavimas ir valdymas

Naudodami integruotą CRM sistemą mūsų logistikos skyrius gali iš anksto suplanuoti išteklių poreikį ir pritaikyti procesus pagal tiekimo grandinę. Turima neatitikčių valdymo sistema kiekviename etape ir procese užtikrina sklandų ir greitą logistikos darbą.