Montavimas

Mūsų komanda

Mūsų dukterinė įmonė „KG Service“ yra atsakinga už montavimo ir aptarnavimo darbus. Komandą sudaro apie 100 darbuotojų. Vieną projekto komandą sudaro 8-10 žmonių, kurie yra apmokyti ir atestuoti atlikti montavimo darbus statybų aikštelėje ir laikytis visų būtinų procedūrų, kad atitiktų aukščiausius standartus, kuriuos taikome mes ir mūsų klientai. Mūsų montavimo komandos įvairių projektų metu yra laimėjusios daugybę apdovanojimų iš rangovų kaip „saugiausias subrangovas“ statybų aikštelėje.

Sauga ir sveikata

Sveikata ir sauga yra mūsų prioritetas Nr. 1. Kiekvienas „KG Service“ darbuotojas prieš dalyvaudamas kiekviename projekte dalyvauja darbuotojų saugos ir sveikatos mokymuose, kad atitiktų visus saugos ir kokybės standartus. Taip pat, parengiamos individualios instrukcijos kiekvienam projektui pagal kliento reglamentus ir tarptautinius standartus, tokius kaip ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001. Be to, kiekvienam projektui mes specialiai ruošiame: projekto kokybės valdymo planą, kokybės kontrolės planą, aplinkos kontrolės ir darbuotojų saugaus darbo planą kartu su rizikos analize. Džiaugiamės, jog per pastaruosius 5 metus statybų aikštelėje nebuvo užfiksuota nė vieno rimto sužalojimo.

Montavimo procesas

Kiekvienam projektui atliekame statybvietės situacijos analizę ir parengiame išsamią projekto įgyvendinimo metodiką, kuri pateikiama mūsų klientams. Tuomet, atsižvelgiant į pastato dydį ir aukštį, pasirenkamas montavimo būdas. Mūsų komanda gali dirbti su visų tipų įranga: voriniu kranu, bokštiniu kranu, mobiliuoju kranu ar vienbėge sistema. Mūsų tikslas yra praleisti kuo mažiau laiko statybų aikštelėje, siekiant padėti mūsų klientams greičiau įgyvendinti projektą ir sumažinti išlaidas. Mes iš anksto pagamintus gaminius pristatome laiku ir iš anksto, kad montavimo procesas būtų tęstinis ir nenutrūkstamas.