Partnerystė tarp verslo ir akademinės bendruomenės neabejotinai gali sukurti abipusę vertę. Esame dėkingi ir didžiuojamės, kad ilgametė draugystė su VILNIUS TECH – Vilniaus Gedimino technikos universitetu laikui bėgant tik stiprėja.
Garbinga delegacija, kurią lydėjo pats universiteto rektorius prof. dr. Romualdas Kliukas, aplankė mūsų organizaciją ir įvertino KG Constructions Group indėlį bei pažangą inžinerijos srityje. Turėdami daugiau nei 100 inžinierių-konstruktorių komandą Lietuvoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje jauniesiems studentams turime ir galime padėti eiti tikslingu karjeros keliu.
KGCG generalinis direktorius Linas Karžinauskas akademikams, kaip įrodymą, jog bendrovė žengia koja kojon su mokslu ir pažangiausiomis technologijomis, pristatė aukštųjų technologijų robotą KUKA. Tai vienintelis toks robotas, atkeliavęs į Lietuvą už Vokietijos ribų.
Dėkojame svečiams už parodytą dėmesį ir norą sekti mūsų veiklą. Tikime, kad kursime ateitį kartu, o mūsų specialistų gretas papildys gabūs ir ambicingi studentai.