Įspūdingo dydžio teismo rūmai Malmö mieste!

2021.07.16

2022 m. rudenį Malmo mieste, Nyhamnen rajone bus atidaryti įspūdingo dydžio, modernūs Domstolsbyggad teismo rūmai. Pastatas užims 34 000 kv. m. bendro ploto ir tai bus vienas didžiausių Švedijos teisminės paskirties pastatų. Šie rūmai bus sertifikuoti pagal Miljöbyggnad Guld pastatų aplinkosauginio sertifikavimo sistemą. Tai bus labai charakteringas pastatas, pasižymintis funkcionalumu ir simbolika, sujungiantis seną ir naują Malmo miestą.

Teismo rūmai turės koridorių, jungiantį net 42 pastato teismo sales. Pastatas susidės iš keturių aukštų namo korpuso su bendru pamatu bei ant viršaus esančiais penkiais bokštais, kurie vienas nuo kito nukreipti šiaurės ir pietų kryptimis palaipsniui žemėjant. Žiūrint nuo apačios į viršų, pastato fasadą sudarys plytų apdaila, kurią statiniui aukštėjant pakeis elementinės aliuminio-stiklo konstrukcijos.

Šiame projekte mūsų profesionalų komanda buvo atsakinga už 16 161  kv. m.  elementinio, elementinio hibridinio ir surenkamo fasado projektavimo, gamybos, transpotavimo ir montavimo darbus.

Šeštadienį buvo sumontuotas jau paskutinis (1 659-asis) elementas. Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo, tokie garsūs architektai kaip Henning Larsen. Didžiuojamės dirbdami su savo srities geriausiais ir tapę šio projekto dalimi.