„KG Constructions“ gamykla padės spręsti gaminių paklausos ir darbo jėgos iššūkius ‎‎

2021.10.19

„KG Constructions Group“ vadovų komanda liepos pabaigoje naujai statomos gamyklos pamatuose užkasė kapsulę su žinute ateities kartoms apie šiandienos realijas. Gamybinei pramonei ir pramoninei statybai dabarties iššūkiai akivaizdūs: tai į blogąją, tai į gerąją pusę svyranti ir neaišku kuo pasibaigsianti pandeminė situacija, bėdos darbo rinkoje, beatodairiškas statybinių medžiagų kainų augimas ir sunkiai suvokiamas paklausos didėjimas.

Nepaisydama šių iššūkių, o kai kuriuos jų siekdama išspręsti, „KG Constructions Group“ stato gamyklą su A+ biuro pastatu. Naujas erdvias gamybines ir administracines patalpas Molėtų plente šalia Vilniaus aliuminio ir stiklo fasadinių konstrukcijų gamybos bendrovei stato „Conresta“. Statybos įmonė pasirašė generalinės statybų rangos sutartį, pagal kurią „Conresta“ įsipareigoja statybas įgyvendinti iki 2022 m. balandžio mėnesio. Statybos įsibėgėjo, o bendra investicijų į plėtrą suma sieks 10 mln. Eur.

Nekuklus pastatas Vilniaus pašonėje

Naujo gamybinio ir administracinio pastato statyba nukreipta ne tik į gamybos plėtrą, bet ir į sąlygų gerinimą esamiems darbuotojams bei įmonės patrauklumo didinimą potencialiems naujiems darbuotojams.
„Tai bus šiuolaikinis statinys su pačiais šilčiausiais, geriausiais sprendimais. Administracinis korpusas turės saulės kontrolės elementus – automatines žaliuzes, energiją tausojančius dvigubus fasadus. Dauguma gamyklų apsiriboja paprastais fasadų sprendimais, administracinė dalis dažniausiai būna labai paprasta, kukli. Mūsų administracinis pastatas Molėtų plente visiškai galėtų tikti miesto centrui“, – pastebėjo įmonių grupės vadovas.

Darbo aplinka trauks jaunus profesionalus

Saltoniškių rajone Vilniuje stovi ne vienas biurų pastatas su KGC fasadais, o dabar tiek šiuose objektuose įgyvendinti energetiniai sprendiniai, tiek jų reprezentatyvi estetika persikels į Molėtų pusę.
„Paprastai gamyklos tokių ofisų nestato, bet mes skiriame tam dėmesio, nes pas mus dirba daug jaunų žmonių, kurie stebi ir vertina aplinką, kurioje jiems tenka dirbti, kokie yra komforto elementai, pradedant sporto sale ir sauna, baigiant poilsio zonomis, krepšinio aikštelėmis ir terasomis“, – vardijo direktorius.

Visos šios pastangos skirtos išlaikyti esamiems profesionalams ir pritraukti naujų talentų. Anot L. Karžinausko, statybos sektoriuje unikalus sprendimas suteiks aukščiausio lygio darbo sąlygas darbuotojui ir niekuo nenusileis šiuolaikiniams bankų ar telekomunikacijų bendrovių pastatams.  A+ energetinio naudingumo biuro pastatas išsiskirs originalia architektūra ir interjeru, aukštos kokybės apdailos medžiagomis.

Erdvesnė gamykla su daugiau linijų

Viena iš pramonei būdingų tendencijų šiandien – nenusakomu tempu auganti paklausa. „Kartais net nesupranti, kur dingsta tos medžiagos, apsidairius aplinkui, nelabai matosi“, – juokauja KGC direktorius. Išaugusią paklausą pavyks atliepti su antrąja „KG Constructions Group“ gamykla padidinus gamybos pajėgumus dvigubai – nuo 100.000 iki 200.000 kv. m. per metus.

Po dabar statomos gamyklos užbaigtuvių pirmoji liks dirbti po senovei. Tačiau vienas dalykas keisis iš esmės: nuo naujos gamyklos įvedimo, abi KGC gamyklos dirbs tik dienos metu. Prie vienos pamainos ketinama  pereiti ne dėl darbo trūkumo; priešingai, užsakymų netrūksta.

Be atskirų langų ir durų surinkimo linijų ir klijavimo linijos, naujojoje gamykloje dirbs šešios elementų surinkimo linijos. Senojoje gamykloje yra keturios linijos. Tai reiškia, kad po antrosios gamyklos paleidimo vienu metu galima bus gaminti iki dešimties projektų, o gamyba vyks tik dienos metu. Šis sprendimas susijęs su darbuotojų gerove, gamybos efektyvumu ir geresne kokybės kontrole dieną.

Be atskirų langų ir durų surinkimo linijų ir klijavimo linijos, naujojoje gamykloje dirbs šešios elementų surinkimo linijos. Senojoje gamykloje yra keturios linijos. Tai reiškia, kad po antrosios gamyklos paleidimo vienu metu galima bus gaminti iki dešimties projektų, o gamyba vyks tik dienos metu. Šis sprendimas susijęs su darbuotojų gerove, gamybos efektyvumu ir geresne kokybės kontrole dieną.

Šaltinis: https://sa.lt/kg-constructions-gamykla-pades-spresti-gaminiu-paklausos-ir-darbo-jegos-issukius/

‎‎

‎‎