„KG Constructions Group“ ambasadorių klubas

2021.10.21

Šių metų vasarą įmonės viduje buvo įkurtas ambasadorių klubas. Mintis įkurti šį klubą kilo mūsų HR vadovei, kuri norėjo suburti ir įtraukti darbuotojus iš visų skyrių, kurie būtų aktyvūs, kūrybiški ir norėtų prisidėti ir padėti puoselėti vidinę organizacijos atmosferą, kultūrą ir mikroklimatą, dalintis savo patirtimis, įžvalgomis ir idėjomis, padėti pritraukti naujus talentus ir išlaikyti esamus darbuotojus.

„Nebuvo abejonės tuo metu, nėra ir dabar, kad turėdami įtakos organizacijoje vykstantiems pokyčiams ar galėdami įgyvendinti savo idėjas, darbuotojai bus tik labiau įsitraukę, motyvuoti ir lojalesni“, – pasakojo ambasadorių klubo iniciatorė Aurelija Indriulytė – Buraitienė.

Kaip juokavo kitas mūsų ambasadorių narys Arvydas Valutkevičius: “Ambasadorių klubas, tai pogrindyje veikiantis organizmas, kuris kuria pridėtinę laimę įmonės darbuotojams, jiems nežinant tikrosios tos laimės kilmės“.

Šiai dienai mes esame užtikrintas vienuoliktukas. Šiame skaičiuje, rodos, telpa tiek daug ir tuo pačiu dar tiek mažai. Kol kas tai tik pati pradžia ir daug gražių darbų laukia ateityje. Bet viena neabejojame, kad šis klubas apima pačius aktyviausius kolegas įmonėje, kurių degančios akys kalba apie didelį entuziazmą ir norą prisidėti prie įmonės mikroklimato gerinimo ir draugiškos atmosferos palaikymo kolektyve. Visi kartu turi vieną ir ta patį tikslą, – kad KGC būtų geriausia vieta dirbti tiek ką tik atėjusiam, tiek dirbančiam jau seniai, tiek svajojančiam čia dirbti ateityje.

Kaip kalbėjo kita ambasadorių klubo narė Ana Vasiljeva: „Ambasadorių klubas įmonei yra kaip Kalėdų senelis, daktaras ir animatorius kartu sudėjus. Ateityje norime, kad šis klubas taptų įmonės siela. Čia yra susirinkę geri žmonės, kurie stengiasi, kad visi kiti taptų taip pat nors kiek laimingesni“.

Kalbant apie netolimą ateitį, tai greitu metu laukia bendras teambuilding‘as, kurio tikslas suburti žmones iš kitų skyrių, kurie ne visada turi galimybe kartu pabendrauti, na, o kalbant apie tolimesnius planus, tai norime padėti įmonei įgyvendinti „Vilnius sveikiau“ organizuojamą iniciatyvą – sveika aplinka darbe ir emocinės sveikatos stiprinimas, taip padedant darbuotojams suprasti šio projekto naudą. Tad atsiraitojam rankoves ir pirmyn!