„Pyragų diena“ kviečia dalintis gerumu

2021.11.15

Lapkričio 6 -ąją Lietuvoje švenčiama „Pyragų diena“. Šios dienos tradicija gyvuoja jau daugiau nei 11 metų. Jos pagrindinis tikslas – dalintis, prisidėti prie labdaringų projektų ir skatinti bendruomeniškumo jausmą.

Mes taip pat nelikome abejingi ir kartu su mūsų dukterine įmone „Lignas“ prisijungėme prie šios iniciatyvos. Iš pat ryto į darbą skubėjome su kvepiančiais, savo keptais pyragais, ir jo gabalėlius už sutartą kainą „pardavinėjome“ kolegoms.

„Šia iniciatyva surinktas lėšas paaukojome gyvūnų prieglaudai VšĮ „Vyšnių sodas“. Be galo džiaugiamės mūsų darbuotojų įsitraukimu ir dalyvavimu socialinėse iniciatyvose. Kartu su „Lignas“ įmone už pyragus surinkome 354 Eur. Su kolegomis buvome sutarę, kad kiek paaukos darbuotojai, įmonė šią sumą padvigubins, tad bendrai sudėjus surinkome beveik 700 Eur. Už šiuos suaukotus pinigus prisidėjome prie gyvūnų gerovės ir nupirkome prieglaudėlei reikalingiausių daiktų: šluotų-kempinių, valymo kempinėlių, langų valiklio, popierinių rankšluosčių, konservų katėms ir šunims, vitaminų, medikamentų, skanėstų, žaislų, taip pat dalį surinktų pinigų skirsime apmokėti už veterinaro paslaugas“,- pasakojo generalinis direktorius Linas Karžinauskas.

Mes, kaip socialiai atsakinga organizacija, siekiame ne tik statyti, projektuoti ar gaminti, bet ir prisidėti  prie teigiamų sprendimų kuriant socialinę naudą ir būti atsakingais ne tik kasdieninėje veikloje, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje. Nors jau ilgą laiką gyvename pagal pandemijos padiktuotą gyvenimo tempą, šis prieššventinis laikotarpis visada būna ir bus ypatingas, nes priverčia stabtelėti ir pagalvoti ne tik apie save, bet prisiminti ir kitus.