Socialinė iniciatyva „Apsaugokime mūsų ateitį“: saugūs Lietuvos kaimų mokyklų pirmokai

2021.09.24

Nauji mokslo metai daugeliui mokinių ir jų tėveliams asocijuojasi su nauja pradžia, mokslo ir pažinimo džiaugsmu. Džiaugiamės jau trečius metus prisidėdami prie pelno nesiekiančios organizacijos „Saugi pradžia“ vykdomo socialinio projekto „Apsaugokime mūsų ateitį“.

Šio projekto tikslas – aprūpinti visus Lietuvos kaimo mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Saugus eismo kultūros ugdymas – svarbus visiems ir reikalingas tiek mažiesiems, tiek puikus priminimas suaugusiems, kad turime būti atsakingu kelių eismo dalyvio pavyzdžiu. Rugsėjo pirmą savaitę VšĮ „Saugi pradžia“ ir SDG įmonių grupės darbuotojai keliauja į kaimo mokyklas sveikinti pirmos klasės mokinių su mokslo metų pradžia ir pravesti trumpas pamokas apie tai, kodėl svarbu būti matomam kelyje, kaip elgtis saugiai keliuose ir kaip tinkamai nešioti atšvaitus.

Nuo pat pradžios siekiame būti socialiai atsakinga įmone bei tvaraus verslo puoselėtojais, tiek įsitraukiant į labdaringas veiklas, tiek tausojant aplinką ir būnant geruoju pavyzdžiu kitiems. Šiai dienai esame pasitvirtinę įmonės tvarumo strategiją, kurioje esame išskyrę svarbiausius tikslus, į kuriuos koncentruosimės ateinančius 4 -5 metus. Į mūsų strategiją įeina ne tik darbuotojų, bet ir vietinių bendruomenių gerovės ir saugios aplinkos kūrimo temos. Didžiuojamės būdami socialinio projekto „Apsaugokime mūsų ateitį“ partneriai ir prisidėdami prie gerų darbų ir bendruomenės gerovės.