Virš 30 tūkst. eurų parama Ukrainos gynybos ministerijai

2022.03.16

„KG Constructions Group“ kartu su darbuotojų įsitraukimu skyrė virš 30 000 eur „Ukrainos Gynybos ministerijai“ ir skatina kitus verslus nelikti abejingais bei susivienyti.

„Rusijos pradėtam karui Ukrainoje tebesitęsiant prisiminkime kaip kiekvienas galime padėti. Ukraina kovoja už mūsų visų laisvę, tad šiuo laikotarpiu kiekvienas iš mūsų ne tik galime, bet ir turime padėti Ukrainos žmonėms ne tik morališkai, bet ir materialine pagalba. Dabar kaip niekada svarbu išlikti vieningiems“, – sako KGCG generalinis direktorius Linas Karžinauskas.

„Mes esame prieš karą ir bet kokį kitokį smurtą ir apgailestaujame dėl to ką Ukrainos žmonės turi išgyventi šiomis dienomis. Mes, kaip organizacija, neturime jokių projektų, sutarčių ar tiesioginių ryšių Rusijoje ar Baltarusijoje“,- pridūrė įmonės direktorius.

Be minėtos pagalbos įmonė padeda ir kitais būdais karo baisumą išgyvenantiems žmonėms:

  • Į komandą – ukrainiečiai! Esame užsiregistravę įvairiose organizacijose, kurios padeda Ukrainos karo pabėgėliams susirasti darbą Lietuvoje. Prie KGCG įmonių grupės jau prisijungė du pirmieji žmonės.
  • Pagalba daiktais: įmonė kartu su darbuotojų pagalba nupirko maisto prekių, įvairių medicininių, higienos prekių, žaislų vaikams kurie buvo pristatyti į Ukrainą ir čia atvykusiems nuo karo bėgantiems žmonėms.
  • Viešumas, komunikacija: kalbėjimas, netylėjimas ir neleidimas užsimiršti bei skatinimas tą patį daryti ir kitus pasitelkiant visus galimus ir turimus komunikacijos kanalus.
  • Pirkimai: iš mūsų tiekėjų ar šalių, remiančių karą ir karo nusikaltimus prieš nekaltus žmones (Rusija, Baltarusija), nebus perkami produktai ar medžiagos kuriuose yra rusiškų ar baltarusiškų medžiagų.

Ir toliau kiekvienas palaikykime Ukrainą visais galimais būdais, o jų tikrai ne vienas. „Vienybės, stiprybės ir kovotojų ryžto“, – palinkėjo generalinis direktorius Linas Karžinauskas!