PILATUS TOWERS

Vietovė: Šveicarija, Krien
Generalinis rangovas: Halter AG
Architektas: Giuliani Hönger Architekten AG
Metai: 2026
Statusas: Eigoje
Tipas: Gyvenamieji
Elementinis fasadas (m2): 13733
Darbų apimtis: Elementinis fasadas su unikalia KGC elementine fasadų sistema

„KG Constructions Group” oficialiai pasirašė sutartį už beveik 20 mln. Eur su gerai žinomu Šveicarijos rinkoje generaliniu rangovu „Halter AG“. Įmonė bus atsakinga už dviejų 110 ir 50 metrų aukščio gyvenamųjų pastatų „Pilatus Tower“ elementinio fasado įrengimo darbus. Tai yra ne tik finansiškai didžiausias iki šiol pasirašytas projektas, bet ir pirmasis Šveicarijos rinkoje.

„KG Constructions Group” šiame projekte bus atsakinga už beveik 14.000 kv.m ploto elementinio fasado projektavimo, gamybos, transportavimo ir montavimo darbus.

Fasaduose bus naudojamas specialiai šiam projektui, mūsų inžinierių, sukurtas produktas, kuris leis įgyvendinti užsakovo ir architektų sumanymus. Prieš gamybą fasadinė sistema, kad atitiktų keliamus aukštus reikalavimus bus testuojama sertifikuotoje fasadų testavimo laboratorijoje Vokietijoje.

2 korpusai, kurie 37 aukštų pavadinimu „Hochhaus“  ir 16 aukštų „SCHEIBE“ pastatai įsikurs Kriens mieste, Pilato (angl. Pilatus) kalno papėdėje, vos kelios minutės nuo Keturių kantonų ežero vidurio Šveicarijoje.

Daugiaaukščiai bokštai „Pilatus Tower“ bus modernios sporto ir renginių „Pilatus Arena“ komplekso dalis. Be įvairių sporto rūšių rungtynių arenoje vyks koncertai, konferencijos ir kiti renginiai. Arena talpins 4000 žiūrovų su sėdimomis vietomis.

„Pilatus Tower“ projektas pateks į „KG Constructions Group“ istoriją kaip pirmasis įgyvendintas projektas Šveicarijoje su mūsų sukurta KGC fasadine sistema bei kaip didžiausias projektas, atveriantis naują rinką.

Pilatus bokštai turėtų pilnai baigti statyti 2026 m. antrą pusmetį.