Projektų valdymas

Mūsų komanda

Mes turime 10-ies projektų vadovų komandą kuri turi didelę patirtį fasadų rinkoje. Raktas į sėkmingą projektų valdymą yra kruopštus planavimas, bendravimas ir didelis dėmesys detalėms. Kiekvienas projektas gauna vienodą dėmesį ir indėlį, nes kiekvienas projektas turi savo projekto vadovą, asistentą, projektavimo komandą, montavimo komandą ir kokybės inžinierių. Kasdieniai rytiniai susitikimai rengiami siekiant įveikti, bet kokius iššūkius, išspręsti problemas, taip pat peržvelgti, kas įvykdyta ir kaip mums tai daryti dar geriau.

Orientacija į klientą

Mūsų tikslas tobulėti kiekviename procese ir kiekviename kliento kelionės su mumis etape. Todėl mes taikome į klientą orientuotą požiūrį, kuris kuria teigiamą klientų patirtį tiek pardavimo stadijoje, tiek kitose. Kliento grįžimas yra didžiausias ir geriausias teigiamas įvertinimas mūsų versle. Mes labai didžiuojamės, kad nuolat dirbame su tiek daug žinomų generalinių rangovų, architektų ir investuotojų.

Skaitmeninis projektų valdymas

Šiandieninė situacija pasaulyje reikalauja, kad technologijos ir kompiuterinis raštingumas būtų pačios geriausios kokybės, kadangi statybų valdymo sfera tapo bekontaktė. Pasaulinė pandemijos padėtis parodė, kad mūsų komandos gali valdyti didelio masto projektus visoje Skandinavijoje ir Baltijos šalyse naudodamiesi įvairiais skaitmeniniais įrankiais, be jokių fizinių susitikimų. Tai leidžia mūsų klientams daryti išvadas, jog greitai prisitaikome prie nuolat besikeičiančios situacijos ir sugebame sėkmingai įvykdyti mums patikėtas užduotis.