Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelė raidžių ir skaičių rinkmena, kurią mūsų internetinė svetainė prašo vartotojų naršyklių išsaugoti kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje Atitinkamai, su slapuku gauname galimybę gauti informaciją apie svetainės naudojimą, kurią naudojame rinkdami statistiką apie savo vartotojus ir jų naršymo patirtį. Be slapukų mūsų internetinė svetainė veikti įprastai negalėtų.
Priklausomai nuo jų gyvavimo trukmės, slapukai gali būti „nuolatiniai“ ir „sesijos“. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų įrenginyje tol, kol baigiasi jų galiojimo laikas arba kol nusprendžiate juos ištrinti. Sesijos slapukai ištrinami vos tik uždarote savo naršyklę (baigiate naršyklės sesiją). Mes naudojame būtinuosius ir statistikos slapukus.

Būtinieji slapukai

Pasitelkę būtinuosius slapukus galime užtikrinti pagrindines savo internetinės svetainės funkcijas, tokias kaip judėjimas puslapyje ir prieiga prie apsaugotų internetinės svetainės vietų.
Be šių slapukų mūsų internetinė svetainė neveiktų taip sklandžiai kaip norėtume, mums taip pat gali nepavyktu suteikti tam tikrų pagrindinių savo svetainės funkcijų. Dėl šių slapukų mūsų internetinė svetainė gali prisiminti vartotojo vieno aktyvaus naršymo seanso metu padarytus pasirinkimus.
Kalbant apie naudojant būtinuosius slapukus renkamus asmens duomenis, mūsų teisinis pagrindas tvarkyti tokius asmens duomenis yra mūsų teisėtas interesas užtikrinti tinkamą svetainės veikimą ir saugumą.
Galimybės nepriimti būtinųjų slapukų nesuteikiame. Atmesti būtinuosius slapukus galite pasitelkę savo naršyklės nustatymus, tačiau tuomet internetinė svetainė tinkamai neveiks.

Statistikos/analitiniai slapukai

Asmeninius duomenis renkantys statistikos slapukai aktyvuojami internetinėje svetainėje tik jei vartotojas sutiko su tokių slapukų naudojimu. Statistikos slapukai aktyvuojami per porą minučių, nebent vartotojas su juo nesutiko pasirinkęs atitinkamus nustatymus iššokančiame lange. Vartotojas gali bet kada atsiimti sutikimą naudoti statistikos slapukus be jokio neigiamo poveikio pasirinkdamas atitinkamus nustatymus iššokančiame lange apie slapukų naudojimą.

Statistikos slapukai padeda mums suprasti, kaip vartotojai sąveikauja su internetine svetaine. Šių slapukų surenkami duomenis tiesiogiai vartotojo nenurodo, tačiau vartotojas gali būti netiesiogiai identifikuojamas pagal jam lankantis mūsų internetinėje svetainėje jo įrenginio pateikiamus techninius duomenis.

Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai

Slapuko pavadinimas Sritis Galioja iki Aprašymas
Absoliučiai būtinas
cookietest „Google“ Sesijos pabaigos Šis slapukas, nustato, ar vartotojas priėmė slapukus
country_code:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Šis slapukas įsimena pasirinktus šalies nustatymus
form_was_closed_to_button:::/

 

„Plerdy“ Nuolatinis Šis slapukas prisimena, ar vartotojas uždarė pasirinkimo langelius ir iššokančius langus.
Analitiniai slapukai
_ga „Google Analytics“ 2 metai Šis slapukas yra naudojamas surinkti anoniminei informacijai, tokiai kaip lankytojų skaičius internetinėje svetainėje, iš kurios lankytojai pateko į mūsų internetinę svetainę bei kokiuose puslapiuose jie lankėsi.
in_p:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo veiklą internetinėje svetainėje
_ga_# „Google Analytics“ 2 metai Naudojamas „Google Analytics“ prisiminti, kiek kartų vartotojas apsilankė svetainėje
ip:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Naudojamas siųsti duomenims į „Plerdy“ tam tikrų vartotojų apsilankymų analizei.
loadConverssion:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_marker_30:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_marker_first_visit:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_referal:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_ts:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_utm_campaign:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_utm_medium:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
plerdy_utm_source:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
rp:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
sesNamePuserSes:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
session_plerdy_v:::/ „Plerdy“ Nuolatinis Stebi vartotojo elgesį internetinėje svetainėje
failai_count_files KGCG Nuolatinis Stebi, kiek failų buvo įkelta į pildomą formą

 

Vartotojams lankantis mūsų svetainėje pirmą kartą, suteikiame galimybę priimti arba atmesti slapukus. Svetainės savininkui yra techniškai neįmanoma ištrinti jūsų įrenginyje esančius slapukus. Ištrinti visus jūsų anksčiau priimtus slapukus yra du būdai: (1) išvalyti slapukus iš savo naršyklės; (2) naudotis svetaine „slaptuoju“ režimu („Chrome“ naršyklėje pasirinkite Ctrl+shift+n). Jei nenorite, kad pasitelkus slapukus būtų renkama informacija, daugelyje naršyklių yra funkcija, įgalinanti automatiškai atmesti slapukus arba suteikianti galimybę tam tikrose svetainėse tam tikrą slapuką (ar slapukus) atmesti arba priimti. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios šios internetinės svetainės funkcijos be slapukų neveiks.

Naujausias atnaujinimas: 2022 m. liepos mėn.