Paslaugos

Mes kuriame ateitį. Novatoriškos aliuminio, stiklo bei medžio elementinės fasadų konstrukcijos Europos didmiesčių pastatams.

Mes kuriame ateitį

„KG Constructions Group“ yra pirmaujanti elementinių fasadinių sprendimų gamintoja, nuolat tobulinanti kiekvieną veiklos procesą ir klientui siūlanti tik aukščiausios vertės produktą. Per daugiau nei 17 metų sukaupę didelę patirtį kuriant pagal užsakymą gaminamas pastato fasadines sistemas, garantuojame klientui teigiamą patirtį tiek pradiniame pardavimo etape, tiek ir tolimesnėse produkto vystymo ir įgyvendinimo stadijose.

200 000

METINIS FASADŲ GAMYBOS PAJĖGUMAS (M2)

10

GAMYBOS LINIJOS

24 800

BENDRAS PLOTAS (M2)

Values for the Customer LT

Didžiuojamės dirbdami su daugybe visame pasaulyje žinomų generalinių rangovų, architektų ir investuotojų. Projektuojame ir valdome pastatus visais jų gyvavimo ciklo etapais – nuo projekto užduočių kūrimo iki pastato priežiūros. Privalumai, kuriuos mūsų klientai gauna iš mūsų, kaip vienintelio tiekėjo:

 • Lankstesnės derybų sąlygos.
 • Aukščiausios kokybės paslaugos ir gaminiai pagal užsakymą.
 • Optimizuotos išlaidos.
 • Minimalus administracinis darbas.
 • Nuolatiniu dėmesiu grįsti santykiai.
 • Lankstesnis su tiekėjais susijusių problemų sprendimas.

Visos paslaugos iš vieno tiekėjo

Priešprojektinis konsultavimas

Į klientą orientuotas požiūris

Mūsų ikisutartinės paslaugos gali prasidėti nuo projekto pradžios ar vėliau ir tęstis iki pagrindinės sutarties pasirašymo, tiesiogiai dirbant su klientais, vystytojais, projektų vadovais, architektais ar kitais projekto komandos nariais.

Pasinaudodami PCSA (Pre-Construction Services Agreement) ir DA (Design Assist), siūlome savo klientams techninę pagalbą, tikrindami projekto įgyvendinamumą, riziką ir išlaidas tam, kad suprojektuotume geriausios vertės fasadinę sistemą.

Sistemos projektavimas ir parinkimas

Turime didelę patirtį patenkinant visapusiškus statybų reikalavimus ir taikomus standartus, taip pat atliekame techninių charakteristikų analizę, įvertiname medžiagų pasirinkimą ir parenkame aukščiausios kokybės gaminius.

Siekiame glaudžiai bendradarbiausti su projekto architektų komanda, garantuojame nuolatinį savo inžinierių, projektų vadovų ir kitų specialistų įsitraukimą į projektavimo etapą.  Idėjos ir kūrybiniai sprendimai yra kasdien nagrinėjami, pateikiami ir priimami projektavimo komandų viduje.

Projektų valdymas

Raktas į sėkmingą projektų valdymą yra kruopštus planavimas, bendravimas ir didelis dėmesys detalėms. Mes turime 18-os projektų vadovų komandą, kuri išsiskiria savo patirtimi fasadų rinkoje. Kiekviena, projektui yra deleguojamas atskiras projekto vadovas, asistentas, projektavimo ir montavimo komandos bei kokybės inžinierius. Kasdieniai rytiniai susitikimai rengiami siekiant kuo efektyviau ir greičiau išsprėsti kylančius iššūkius, problemas, taip pat peržvelgti, kas jau įvykdyma ir kur galima efektyvinti veiklas.

 

Prototipai ir laboratoriniai testai

Mūsų komanda, esant išreikštam kliento-investuotojo norui, gali sukurti ir pagaminti kiekvienam projektui pritaikytą realaus dydžio ir išvaizdos fasado fragmento prototipą (angl., Mock-Up). Tai leidžia visoms projekto grandims – rangovams, investuotojams, architektams ir gamintojams – įvertinti realų būsimo fasado vaizdą, medžiagų kokybę, panaudotus techninius (konstrukcijų, jungčių ir kt.) bei dizaino (apdailų, spalvingumo ir kt.) sprendimus.

Testavimas

Fasadų elementų prototipų laboratoriniai bandymai suteikia galimybę išspręsti statybos problemas dar neprasidėjus projektui. Projekto inžinieriai numato tinkamiausius sprendimus ir galimas korekcijas prieš pradedant masinę elementų gamybą ir montavimą. Toks darbo principas visoms suinteresuotoms šalims padeda sutaupyti laiko, medžiagų išeigas ir kitus kaštus bei išvengti galimų nuostolių tolesniuose projekto etapuose.

Tokiu atveju, kai pastatas bus projektuojamas pasirenkant standartines fasadų sistemas, dažnai nereikia atlikti išankstinių laboratorinių testavimų. Sklandžiam įgyvendinimui užtenka jau turimos, patikrintos techninės gamintojų dokumentacijos.

Prototipų pranašumai prieš pradedant statybas:

 • leidžia išbandyti galutinį dizaino sprendimą nedideliu mastu, siekiant įsitikinti, kad viskas yra teisinga dideliu mastu;
 • ilgainiui sumažina daugybę pavojų;
 • gali sutaupyti laiko;
 • padeda išvengti nereikalingų atliekų.

Savo kuriamus prototipus testuojame Rosenheimo universitete, Vokietijoje.

Bandymų įvairovė

Kad patvirtintume galutinį produktą, dažniausiai atliekami fasado fragmento prototipo oro, garso, vandens pralaidumo testavimai reikalavimus atitinkančiose laboratorijose (Vokietijoje). Jei išreiškiamas pageidavimas atlikti kitų tipų laboratorinius bandymus, galime tuo pasirūpinti ir pateikti visus būtinus techninius įrodymus apie gaminio kokybę ir parametrus.

Projektavimas

Daugiau nei 100 inžinierių Lietuvoje ir Šveicarijoje turi didelę fasadų pramonės patirtį projektuojant tokius gigantiškus pastatus kaip Burj Khalifa ir Burj Al Arab JAE, Gherkin ir One Nine Elms Jungtinėje Karalystėje.

Projektavimo skyriaus specialistai užsakovams parengia visą projektinę dokumentaciją, reikalingą inžineriniams sprendimams įgyvendinti. Statinio projektavimo metu atliekami išsamūs vertinimai, atsižvelgiama į visas galimybes ir rizikas, kurios gali iškilti įgyvendinant projektą – taip siekiama įgyvendinti visus klientų norus. Mūsų tikslas – dirbti efektyviai, kokybiškai ir pritaikant tik novatoriškas technologijas.

Projektuojame naudodami BIM

Kuriame ir valdome statinio informaciją visais jo gyvavimo ciklais – nuo projektinės užduoties formavimo iki statinio eksploatavimo. Naudodami BIM (Building Information Modeling) galime sukurti ne tik 2D projekcinius brėžinius, bet ir 3D trimatį projektavimo modelį. BIM padeda optimizuoti statinio projektavimo laiko sąnaudas, sumažinti medžiagų kiekį statybų metu ir pagerinti pastatų kokybę.

Su CATIA programine įranga galime pasiekti 400 LOD

Fasadų projektavimui mūsų inžinieriai naudoja vieną pažangiausių CAD sistemų – CATIA. Tai suteikia unikalią galimybę modeliuoti bet kurį gaminį jo realiame kontekste. KGC grupė buvo pristatyta kaip vienas geriausių pavyzdžių inžinerijos srityje įgalinanti 3DEXPERIENCE platformą, demonstruojanti sėkmingą tarptautinio bendradarbiavimo tarp užsakovo-partnerio-gamintojo įgyvendinimą. Dar nei viena lietuvių įmonė nebuvo paminėta ir pristatyta kaip pavyzdys tarptautiniame lygmenyje. Mūsų projektavimo komanda žengia koja kojon su  statybų era 4.0.

Įvairovė renkantis apdailos sprendimus

Turime ilgametės patirties dirbant su daugybe skirtingų medžiagų, naudojamų pastatų fasadams įrengti, įskaitant stiklą, akmenį, aliuminį, plieną, nerūdijantį plieną, keramiką, medieną ir daugelį kitų. Mūsų sąmatininkų-inžinierių komanda konkursavimo etape pateikia klientui išsamią proejkto išlaidų sąmatą ir kt. analizes.

Gamyba

Metinis fasado gamybos pajėgumas siekia 200 000 m2

Abiejose gamyklose Lietuvoje, kur gamybos ir sandėliavimo patalpų plotas viršija 20 400 kv.m, turime 10 surinkimo linijų. Kiekvienas gamybos procesas yra nuolat optimizuojamas ir kontroliuojamas LEAN metodika grįstais rodikliais (angl. KPI).

Tai leidžia paspartinti gamybos procesus, taip pat sumažinti ir optimizuoti gamybos kaštus. KGC nuolat investuoja į moderniausias technologijas ir siekia greitai reaguoti į kintančius ir didėjančius klientų poreikius. 2023 metais mūsų investicijos į techniką siekė beveik 2 mln. eurų.

Mūsų technologinis pranašumas ir turimi įrengimai:

 • Schüco AS 100 apdirbimo centras,
 • Dvi 5 ašių CNC staklės Schüco AF 510,
 • Schüco AF 310,
 • Schüco AF 450,
 • Schüco AF 500 ir kt.

Mūsų įranga apdirba ne tik aliuminio profilius, naudojamus langams, durims ir fasadams, bet ir gamina plieninius termoprofilius bei įvairius lenktus skardos gaminius, kurie plačiai naudojami aliuminio-stiklo konstrukcijose. Skardos ir plieno lankstymo įranga leidžia savarankiškai pagaminti aliuminio konstrukcijoms reikalingus lankstinius, mazgus ir dar labiau optimizuoti gamybos užbaigimo procesą. Taip esame mažiau priklausomi nuo bet kokios kitos produkcijos tiekėjų.

Logistika

Iš gamyklos – į statybų aikštelę

Operatyvų ir saugų krovinių pervežimą Skandinavijoje ir šiaurės Europoje užtikirname turėdami savo nuosavą sunkvežimių parką, kurį valdo grupės įmonė „KG Transportas“.

Visą savo gaminamą produkciją į statybvietę gabename tik sertifikuotais „Euro 6“ standarto sunkvežimiais. Taip užtikriname kuo mažesnį išmetamų kenksmingų dujų kiekį į aplinką ir saugome aplinką.

Montavimas

Mūsų dukterinė įmonė „KG Service“ yra atsakinga už montavimo ir aptarnavimo darbus. Komandą sudaro apie 100 darbuotojų. Vieną projekto komandą sudaro 8-10 žmonių, kurie yra apmokyti ir atestuoti atlikti montavimo darbus statybų aikštelėje ir laikytis visų būtinų procedūrų, kad atitiktų aukščiausius standartus, kuriuos taikome mes ir mūsų klientai. Mūsų montavimo komandos įvairių projektų metu yra laimėjusios daugybę apdovanojimų iš rangovų kaip „saugiausias subrangovas“ statybų aikštelėje.

Sauga ir sveikata

Darbuotojų sveikata ir sauga yra mūsų prioritetas. Kiekvienas „KG Service“ darbuotojas prieš dalyvaudamas bet kokiame projekte dalyvauja darbuotojų saugos ir sveikatos mokymuose. Taip pat parengiamos individualios instrukcijos kiekvienam projektui pagal kliento reglamentus ir tarptautinius standartus, tokius kaip ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001. Be to, kiekvienam projektui mes specialiai ruošiame: projekto kokybės valdymo planą, kokybės kontrolės planą, aplinkos kontrolės ir darbuotojų saugaus darbo planą kartu su rizikos analize. Džiaugiamės, jog per pastaruosius 5 metus statybų aikštelėje nebuvo užfiksuota nė vieno rimto sužalojimo.

Montavimo procesas

Atliekame kiekvieno projekto statybų vietos situacijos analizę ir parengiame išsamią projekto įgyvendinimo metodiką, kuri pateikiama mūsų klientams. Tuomet, atsižvelgiant į pastato dydį ir aukštį, pasirenkamas montavimo būdas. Mūsų komanda gali dirbti su visų tipų įranga: voriniu, bokštiniu, mobiliuoju kranu ar vienbėge sistema. Mūsų tikslas yra praleisti kuo mažiau laiko statybų aikštelėje, siekiant greičiau įgyvendinti projektą ir taip sumažinti išlaidas. Iš anksto mūsų gamykloje pagamintus elementus pristatome dar prieš prasidedant montavimo darbams, taip montavimo procesas būna nenutrūkstamas.

Garantinis aptarnavimas

Mūsų garantinio aptarnavimo skyrius yra prieinamas klientams 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Jei turite kokių nors problemų, kurias reikia išspręsti, susisiekite su mumis tiesiogiai adresu service@kgcgroup.com.

Mūsų grupės įmonė „KG Service“ atlieka visus techninės priežiūros ir garantinio aptarnavimo darbus Lietuvoje ir užsienyje: Norvedijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje.