Apie mus

Maksimalaus darbuotojų įsitraukimo ir ambicijų dėka, per 15 veiklos metų tapome vienais geriausių fasadų gamintojų Baltijos ir Skandinavijos regionuose. Šiandien esame stiprūs ir patikimi gamintojai, įgyvendinantys unikalius architektūrinius statinius.

KGC Group

Lietuvos įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2007 m. ir nuo to laiko sparčiai auga. Ilgametė patirtis projektuojant sudėtingas pastatų fasadines konstrukcijas leido mums tapti vienu iš pagrindinių Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkų dalyvių. Nuolatinis organizacijos procesų tobulinimas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų pastangos atvėrė KGC Group plačias galimybes Europoje kurti unikalius statinius. Bendrovės specialistų kompetencija pasitiki garsiausi pasaulio architektai ir statybų rangovai.

Socialinė atsakomybė ir tvari statyba

„KG Constructions“ siekia būti socialiai atsakinga įmone, kurios darbuotojai vieningai įsitraukia į labdaringas veiklas, tausoja aplinką, siekia ir nori būti geruoju pavyzdžiu kitiems. Vis daugiau dėmesio skirdama žalioms kryptims, bendrovė kaip vieną iš savo strateginių krypčių, numato visapusišką poveikio aplinkai mažinimą. Mūsų dukterinė įmonė „Lignas Timber Systems“ įgyvendina pastatų iš masyvios medienos elementų statybas. Medis yra vienintelė statybinė medžiaga, neturinti neigiamos įtakos aplinkai. Dėka klijuoto masyvo medienos (CLT) puikių fizikinių bei mechaninių savybių, nedaroma žala aplinkai. Šiais metais „KG Constructions“ pradėjo fiksuoti rodiklį, kuris padeda išmatuoti, kiek atliekų susidaro viename mūsų produkcijos kvadratiniam metre. Naudodami šį rodiklį galėsime pamatyti realią situaciją, priimti reikiamus sprendimus ir sumažinti susidarančių atliekų kiekį iki minimumo. Ką dar darome? Lean gamyba; pusė gamyboje sunaudojamos elektros energijos yra 'žalioji'; netoksiškų ar mažiau toksiškų medžiagų naudojimas; perdirbtas stiklas gamyboje; pakartotinai naudojamos medžiagas; pakavimui naudojama mediena.

Parama

Mes esame pasiryžę remti įvairias bendruomenes, paliekant teigiamą ir ilgalaikį palikimą. Mūsų dėmesys yra skiriamas švietimui, labdarai, skurdžiai gyvenančių šeimų ir sunkiai sergančių vaikų gerovės didinimui, jaunimo iniciatyvų rėmimui bei kitų kasdieninių žmogaus ir aplinkos problemų sprendimui. Mūsų ambicija yra ne tik statyti, projektuoti ar gaminti, norime prisidėti prie teigiamų sprendimų kuriant socialinę naudą. Manome, kad tai yra būdas, kur galime turėti didelę įtaką ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.

KGC Grupės indėlis

2023
 • Dalyvavome Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos organizuojamoje tarptautinėje praktinėje-mokslinėje konferencijoje „TECHNOLOGINĖS INOVACIJOS 2023".
 • Savanorystė „Maisto banko“ sandėlyje. Mūsų kolegos dirbo, rūšiavo ir skirstė maistą, kuris buvo apsaugotas nuo išmetimo.
2022
 • Finansinė parama gyvūnų globos organizacijai „Naminukai“.
 • Įsteigtas aplinkosaugos komitetas kurio tikslas palaikyti tvariasias idėjas įmonių grupėje, viešinti darbus ir kelti 5 metų tvarumo strategijos žinomumą bei tikslus.
 • Pradėtas įgyvendinti 1-asis projektas KGC istorijoje su 75% perdirbto aliuminio elementų aliuminio profiliuose. Tai rodo, kad pati statybų pramonė keičiasi ir tampa vis ekologiškesnė visose grandyse.
 • Skaitėmė paskaitą Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijoje apie tvarią statybą ir tvarius fasadus.
 • Finansinė parama ir auka Ukrainos Gynybos Ministerijai ir Ukrainos žmonėms (31 425 Eur (neskaičiuojant individualių darbuotojų įmokų) + vaistai, higienos prekės, drabužiai ir kiti reikalingi daiktai).
 • Įsigijome ir pradėjome naudoti 3 naujus Euro VI standarto vilkikus. Geresnė vairavimo kokybė, tvaresnės ir saugesnės kelionės.
 • Vieni iš konferencijos „Efektyvumas 2022“ pranešėjai (organiz. „Verslo žinios"). Tema: "Globalių reiškinių iššūkiai - įtaką KGC efektyvumui “.
 • Pagrindiniai KTU studentų renginio „Statybininkų dienos 2022" rėmėjai ir globėjai. Pristatėmė ir savo stendą/veiklą karjeros dienoje.
 • Pasaulinę donorų dieną mūsų kolegos dalyvavo VUL Santaros klinikų kraujo centro organizuotoje nemokamos kraujo donorystės akcijoje.
 • Vieni iš pagrindinių „GBY by JR Motorsport“ komandos ir lenkytininko Roko Baciuškos (vienas talentingiausių ir perspektyviausių jaunųjų Lietuvos vairuotojų) rėmėjų „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse Palnagoje, Lietuvoje.
 • Įsipareigojome pasodinti po 1 medį Lietuvoje kiekvienam pagamintam elementui. Pirmojo užsakymo 3 134 medžiai bus pasodinti jau 2023 pavasarį. Iki 2022 metų galo bus užsakytą virš 10 000 medžių 2023 metų sodinimui.
 • „KG Constructions Group“ komanda dalyvavo didžiausiame dviračių renginyje Lietuvoje -„IKI Velomaratonas“, kur bendrai darbuotojai nuvažiavo daugiau nei 330 km.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“. 4 metus iš eilės.
 • „Trijų ežerų bendruomenės" šeimų ir sporto šventės finansinė parama. Tai bendruomenė su kuria glaudžiai dirbsime kartu, kadangi ji supa mūsų naujajį ofisą ir gamyklą Vilniaus raj., Riešės sen.
 • Sukurta fasadinių sistemų sprendinių CO2 skaičiuoklė. Nuo šiol galime pateikti klientams apskaičiavimus, palyginimus ir švadas, kiek norimas fasadas ar pasirinkta sistema sugeneruos CO2, įskaitant visus mūsų atsakomybėje esančius procesus. Galime pasiūlyti tvariausią ir optimaliausią sprendimą.
2021
 • Savanorystė „Maisto banko“ sandėlyje. Mūsų kolegos dirbo, rūšiavo ir skirstė maistą kuris buvo apsaugotas nuo išmetimo.
 • Finansinė bei būtiniausių prekių parama gyvūnų prieglaudai „Vyšnių sodas“.
 • Buvo įkurtas Ambasadorių klubas. Visi iniciatyvūs darbuotojai suvienijo jėgas dėl pagrindinio tikslo: siekti, kad mūsų organizacijos vidinis gyvenimas ir kultūra taptų dar geresniu.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Padedant „Vesta Consulting“ profesionalų buvo sukurta ir pativrtinta 5 metų tvarumo strategija, sutelkiant dėmesį į 8 pagrindines sritis: aplinkosauginis tiekimo grandinės kuriamas poveikis; kibernetinė sauga ir skaitmenizacija; ŠESD mažinimas, gamtinių resursų atsakingas ir efektyvus vartojimas; atliekų valdymas; darbuotojų gerovės ir saugios aplinkos kūrimas; nuolatinis tobulėjimas (veiklos efektyvinimas); kuriamas tiekimo grandinės soc. poveikis ir žmogaus teisės
2020
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2019
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2018
 • Futbolo akademijai „Žalgirietis“ pagaminti ir padovanoti itin lengvi futbolo vartai iš aliuminio.
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2017
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2016
 • Parama Viktoro Daraškevič šeimai įrengiant naujus namus.
 • KGC skyrė lėšų Žukauskų šeimos skoloms už komunalinius mokesčius padengti; darbuotojai, surengė Pyragų dieną, surinko piniginę sumą, pripildė autobusiuką iš namų suneštomis ar pirktomis įvairiomis gėrybėmis – maisto produktais, drabužiais, žaislais, įvairiais buities reikmenimis.
2015
 • Parama įgyvendinant neįgalių vaikų socialinių įgūdžių ugdymo projektą „Kelionės-svajonės“.
2014
 • Parama rengiant pirmąjį Vilniaus gatvės meno festivalį „Vilnius Street Art 2013“.
2013
 • Parama VGTU karjeros dienose. Kasmetinis darbuotojų įsitraukimas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro vykdomas kraujo davimo akcijas

Finansinė informacija

2022

KGC grupės konsoliduota apyvarta 2021 m. siekė 40,3 mln. Eur ir, lyginant su užpernai, sumžėjo 16,5%. „KG Constructions Group“ toliau dirbo pelningai, tačiau konsoliduotas grynasis pelnas mažėjo 2,2 karto, iki 1,99 mln. Eur. 2022 metų tikslas: 70 mln. Eur apyvartos. Grupės generalinis direktorius Linas Karžinauskas sako, kad siekti šiemetinio plano – 70 mln. Eur dydžio apyvartos – sekasi neblogai. Per pirmąjį pusmetį grupės pardavimo pajamos buvo kone 30 mln. Eur., o tai indikuoja neblogas tendencijas. Apžvelgiant pirmąjį pusmetį norėtųsi pariteto, bet planas ir yra, jog antrasis pusmetis bus stiprenis.

Pagrindis šių metų projektas ir investicija yra „KG Constructions Group“ naujoji gamykla ir administracinis pastatas Vilniaus rajone, Molėtu pl., Jadvygiškėse. Bendra investicijų suma sieka virš 17 mln. Eur.

Pagrindiniai lūkesčiai dėl naujojo komplekso susiję ne tik su gamybinių pajėgumų didinimu nuo 100 000 m2 iki 200 000 m2 pagaminamos produkcijos. Gerokai patogesnės darbo sąlygos, padės išauginti įmonės kaip darbdavės patrauklumą. Taip pat sulauksime pridėtinės vertės ir iš reprezentacinės pusės. Vienas iš pagrindinių pokyčių, kurį gamyklos darbuotojams atneš naujas pastatas, – nebereikės dirbti dviem pamainomis. Patalpose suprojektuotos 8 gamybos surinkimo linijos, darbuosis 3 robotai, kurie pjauna, gręžia, frezuoja profilius, kurie tuomet keliauja į surinkimo linijas. Vienas jų – pirmas toks Baltijos šalyse ketvirtas Europoje.  Šalia pastato yra sporto aikštynas, kur jau įrengti teniso kortai ir krepšinio aikštelė, pastate įrenginėjama sporto salė, daug poilsio zonų, valgyklos, persirengimo kambariai.

2022 metai išskirtiniai ne tik nuolat išpluoančiais iššūkiais kuriuos reikia suvaldyti, bet ir rinkų pasiskirstymu. Tokie dideli laimėti projektai Lietuvoje kaip „Artery“, „Flow“, „Skylum“, „Teltonikos būstinė S14“ išaugino lietuviškos rinkos dalį net iki 50%. Dažniausiai Lietuva sudaro apie 5-15% mūsų užsakymų krepšelio – visa kita dalis tenka Skandinavijai.

Ketvirtą šių metų ketvirtį planuojamos pasirašyti pirmosios sutartys naujoje Didžiosios Britanijos rinkoje.

2023

2023 metais planuojama pasiekti 85 mln. Eur pardavimo pajamų, o tam įgyvendinti prireiks apkrauti tiek senosios, tiek naujosios gamyklos gamybos linijas ir sukurti dar apie 100 naujų darbo vietų. Primename, jog 2022 metus pradėjome su 404 darbuotojais, o 2022 metų rugsėji turime 550 darbuotojų.

Sertifikatai ir politikos

Kreipiame didelį dėmėsį į darbuotojų ir visuomenės gerovę, teises ir laisves. Dedame daug pastangų, kad viršytume aukščiausius statybos, projektavimo, kokybės ir gamybos standartus. Esame atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė atlikti ypatingų statinių statybos darbus.