Apie mus

Maksimalaus darbuotojų įsitraukimo ir ambicijų dėka, per 17 veiklos metų tapome vienais geriausių fasadų gamintojų Baltijos ir Skandinavijos regionuose. Šiandieną galime pasidžiaugti, kad veikloje esame stiprūs ir patikimi gamintojai, įgyvendinantys unikalius architektūrinius statinius.

KGC Group

Lietuvos įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2007 m. ir nuo to laiko sparčiai auga. Ilgametė patirtis projektuojant sudėtingas pastatų fasadines konstrukcijas leido mums tapti vienu iš pagrindinių Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkų dalyvių. Nuolatinis organizacijos procesų tobulinimas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų pastangos atvėrė „KGC Constructions Group“ plačias galimybes Europoje kurti unikalius statinius. Neseniai įmonė įsteigė dukterines įmones – Jungtinėje Karalystėje „KGC Facades UK Ltd“ bei Šveicarijoje „KGC Switzerland AG“. Bendrovės specialistų kompetencija pasitiki garsiausi pasaulio architektai ir statybų rangovai.

Mūsų įmonių grupės socialinė atsakomybė

2023

 • Prisijungėme prie „Pyragų diena“ iniciatyvos, kur surinktus pinigus paaukojome gyvūnų prieglaudai „Vyšnių sodas“ ir projektui „Vaikų svajonės“.
 • Dalyvavome VUL Santaros klinikų Kraujo centro rengiamoje neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje. Iš viso buvo atlikta virš 20 donacijų ir surinkta 10 l kraujo.
 • Dalyvavome medžių sodinimo iniciatyvoje. Bendradarbiaujant su „pasodinkmedi.lt“ ir „Nacionaliniu neliečiamojo miško fondu“ įsipareigojome sau ir ateities kartoms pasodinti po vieną medį kiekvienam elementui, kuris iškeliaus iš mūsų gamyklos. Iš viso bus pasodinta apie 30 000 medžių, 4 hektarų plote iš kurių net 8680 simbolizuos būtent „KG Constructions Group“ įgyvendintus projektus.
 • Dalyvavome Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) organizuojamoje karjeros dienoje „Kodas: Rytojus“. Renginyje turėjome savo stendą, bendravome su studentais, papasakojome daugiau apie įmonės darbo principus ir specifiką bei supažindinome studentus su karjeros galimybėmis.
 • Dalyvavome Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos organizuojamoje tarptautinėje praktinėje-mokslinėje konferencijoje „TECHNOLOGINĖS INOVACIJOS 2023". Šioje konferencijoje patirtimi dalinosi ir pranešimą skaitė „KG Constructions Group“ BIM skyriaus vadovas Julius Zykus, pasirinkta tema – „BIM – from design to installation. Facade industry“ (BIM – nuo projaktavimo iki montavimo. Fasadų pramonė).
 • Savanoriavome „Maisto banko“ sandėlyje. Mūsų kolegos dirbo, rūšiavo ir skirstė maistą, kuris buvo apsaugotas nuo išmetimo.

2022

 • Parama ukrainiečių šeimoms bėgančioms nuo karo ir radusioms prieglobstį Lietuvoje. Paramos ukrainiečiams projekte „Vienybė težydi“ pasirinkome dvi šeimas ir ištiesėme jiems pagalbos ranką.
 • Finansinė parama gyvūnų globos organizacijai „Naminukai“.
 • Įsteigtas aplinkosaugos komitetas kurio tikslas palaikyti tvariasias idėjas įmonių grupėje, viešinti darbus ir kelti 5 metų tvarumo strategijos žinomumą bei tikslus.
 • Pradėtas įgyvendinti 1-asis projektas KGC istorijoje su 75% perdirbto aliuminio elementų aliuminio profiliuose. Tai rodo, kad pati statybų pramonė keičiasi ir tampa vis ekologiškesnė visose grandyse.
 • Skaitėmė paskaitą Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijoje apie tvarią statybą ir tvarius fasadus.
 • Finansinė parama ir auka Ukrainos Gynybos Ministerijai ir Ukrainos žmonėms (31 425 Eur (neskaičiuojant individualių darbuotojų įmokų) + vaistai, higienos prekės, drabužiai ir kiti reikalingi daiktai).
 • Įsigijome ir pradėjome naudoti 3 naujus Euro VI standarto vilkikus. Geresnė vairavimo kokybė, tvaresnės ir saugesnės kelionės.
 • Vieni iš konferencijos „Efektyvumas 2022“ pranešėjai (organiz. „Verslo žinios"). Tema: "Globalių reiškinių iššūkiai - įtaką KGC efektyvumui “.
 • Pagrindiniai KTU studentų renginio „Statybininkų dienos 2022" rėmėjai ir globėjai. Pristatėmė ir savo stendą/veiklą karjeros dienoje.
 • Pasaulinę donorų dieną mūsų kolegos dalyvavo VUL Santaros klinikų kraujo centro organizuotoje nemokamos kraujo donorystės akcijoje.
 • Vieni iš pagrindinių „GBY by JR Motorsport“ komandos ir lenkytininko Roko Baciuškos (vienas talentingiausių ir perspektyviausių jaunųjų Lietuvos vairuotojų) rėmėjų „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse Palnagoje, Lietuvoje.
 • Įsipareigojome pasodinti po 1 medį Lietuvoje kiekvienam pagamintam elementui. Pirmojo užsakymo 3 134 medžiai bus pasodinti jau 2023 pavasarį. Iki 2022 metų galo bus užsakytą virš 10 000 medžių 2023 metų sodinimui.
 • „KG Constructions Group“ komanda dalyvavo didžiausiame dviračių renginyje Lietuvoje -„IKI Velomaratonas“, kur bendrai darbuotojai nuvažiavo daugiau nei 330 km.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“. 4 metus iš eilės.
 • „Trijų ežerų bendruomenės" šeimų ir sporto šventės finansinė parama. Tai bendruomenė su kuria glaudžiai dirbsime kartu, kadangi ji supa mūsų naujajį ofisą ir gamyklą Vilniaus raj., Riešės sen.
 • Sukurta fasadinių sistemų sprendinių CO2 skaičiuoklė. Nuo šiol galime pateikti klientams apskaičiavimus, palyginimus ir švadas, kiek norimas fasadas ar pasirinkta sistema sugeneruos CO2, įskaitant visus mūsų atsakomybėje esančius procesus. Galime pasiūlyti tvariausią ir optimaliausią sprendimą.

2021

 • Savanorystė „Maisto banko“ sandėlyje. Mūsų kolegos dirbo, rūšiavo ir skirstė maistą kuris buvo apsaugotas nuo išmetimo.
 • Finansinė bei būtiniausių prekių parama gyvūnų prieglaudai „Vyšnių sodas“.
 • Buvo įkurtas Ambasadorių klubas. Visi iniciatyvūs darbuotojai suvienijo jėgas dėl pagrindinio tikslo: siekti, kad mūsų organizacijos vidinis gyvenimas ir kultūra taptų dar geresniu.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Padedant „Vesta Consulting“ profesionalų buvo sukurta ir pativrtinta 5 metų tvarumo strategija, sutelkiant dėmesį į 8 pagrindines sritis: aplinkosauginis tiekimo grandinės kuriamas poveikis; kibernetinė sauga ir skaitmenizacija; ŠESD mažinimas, gamtinių resursų atsakingas ir efektyvus vartojimas; atliekų valdymas; darbuotojų gerovės ir saugios aplinkos kūrimas; nuolatinis tobulėjimas (veiklos efektyvinimas); kuriamas tiekimo grandinės soc. poveikis ir žmogaus teisės

2020

 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.

2019

 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.

2018

 • Futbolo akademijai „Žalgirietis“ pagaminti ir padovanoti itin lengvi futbolo vartai iš aliuminio.
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.

Finansinė informacija

2023

2023-ieji buvo dar vieni „KG Constructions Group” augimo metai. Apyvarta augo net 23% nuo 61 mln. Eur iki maždaug 75 mln. Eur (tikslus skaičius bus patvirtintas po konsolidacijos). Didžiausia rinka buvo Norvegija su 47%. Danija ir vietinė rinka Lietuva sudarė po beveik 20%.

Dar 2022 metais užsitikrinome 1-ąją sutartį Jungtinėje Karalystėje, o 2023-ieji buvo susiję su realiu projekto realizavimu naujoje rinkoje. Tai taip pat padėjo užsitikrinti reikšmingą pajamų srautą iš šios rinkos (10%). Be to, 2023 metais užsitikrinome 2-ąjį projektą JK ir pavyko laimėti 20 mln. Eur kontraktą kitoje naujoje rinkoje – Šveicarijoje, kur turime savo projektavimo, o dabar ir projektų valdymo komandas.

2024

Jei pastarieji metai buvo susiję su plėtra, augimu, naujomis rinkomis ir investicijomis, 2024 m. pagrindinis dėmesys bus skiriamas veiklos efektyvumui. Norvegijos ir Lietuvos vaidmuo pagal pardavimų portfelį 2024 m. sumažės, tačiau JK, Šveicarija ir Švedija, palyginti su 2023 m., smarkiai augs. 2024 m. portfelis bus labai diversifikuotas, o tai yra geras ženklas šiandieninėje ekonominėje ir geopolitinėje situacijoje.

Sertifikatai ir politikos

Kreipiame didelį dėmėsį į darbuotojų ir visuomenės gerovę, teises ir laisves. Dedame daug pastangų, kad viršytume aukščiausius statybos, projektavimo, kokybės ir gamybos standartus. Esame atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė atlikti ypatingų statinių statybos darbus.