Apie mus

Maksimalaus darbuotojų įsitraukimo ir ambicijų dėka, per 14 veiklos metų tapome vienais geriausių fasadų gamintojų Baltijos ir Skandinavijos regionuose. Šiandien esame stiprūs ir patikimi gamintojai, įgyvendinantys unikalius architektūrinius statinius.

KGC Group

Lietuvos įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2007 m. ir nuo to laiko sparčiai auga. Ilgametė patirtis projektuojant sudėtingas pastatų fasadines konstrukcijas leido mums tapti vienu iš pagrindinių Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkų dalyvių. Nuolatinis organizacijos procesų tobulinimas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų pastangos atvėrė KGC Group plačias galimybes Europoje kurti unikalius statinius. Bendrovės specialistų kompetencija pasitiki garsiausi pasaulio architektai ir statybų rangovai.

Socialinė atsakomybė ir tvari statyba

„KG Constructions“ siekia būti socialiai atsakinga įmone, kurios darbuotojai vieningai įsitraukia į labdaringas veiklas, tausoja aplinką, siekia ir nori būti geruoju pavyzdžiu kitiems. Vis daugiau dėmesio skirdama žalioms kryptims, bendrovė kaip vieną iš savo strateginių krypčių, numato visapusišką poveikio aplinkai mažinimą. Mūsų dukterinė įmonė „Lignas Timber Systems“ įgyvendina pastatų iš masyvios medienos elementų statybas. Medis yra vienintelė statybinė medžiaga, neturinti neigiamos įtakos aplinkai. Dėka klijuoto masyvo medienos (CLT) puikių fizikinių bei mechaninių savybių, nedaroma žala aplinkai. Šiais metais „KG Constructions“ pradėjo fiksuoti rodiklį, kuris padeda išmatuoti, kiek atliekų susidaro viename mūsų produkcijos kvadratiniam metre. Naudodami šį rodiklį galėsime pamatyti realią situaciją, priimti reikiamus sprendimus ir sumažinti susidarančių atliekų kiekį iki minimumo. Ką dar darome? Lean gamyba; pusė gamyboje sunaudojamos elektros energijos yra 'žalioji'; netoksiškų ar mažiau toksiškų medžiagų naudojimas; perdirbtas stiklas gamyboje; pakartotinai naudojamos medžiagas; pakavimui naudojama mediena.

Parama

Mes esame pasiryžę remti įvairias bendruomenes, paliekant teigiamą ir ilgalaikį palikimą. Mūsų dėmesys yra skiriamas švietimui, labdarai, skurdžiai gyvenančių šeimų ir sunkiai sergančių vaikų gerovės didinimui, jaunimo iniciatyvų rėmimui bei kitų kasdieninių žmogaus ir aplinkos problemų sprendimui. Mūsų ambicija yra ne tik statyti, projektuoti ar gaminti, norime prisidėti prie teigiamų sprendimų kuriant socialinę naudą. Manome, kad tai yra būdas, kur galime turėti didelę įtaką ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.

KGC indėlis

2020
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2019
 • Futbolo akademijai „Žalgirietis“ pagaminti ir padovanoti itin lengvi futbolo vartai iš aliuminio.
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2017
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2016
 • Parama Viktoro Daraškevič šeimai įrengiant naujus namus.
 • KGC skyrė lėšų Žukauskų šeimos skoloms už komunalinius mokesčius padengti; darbuotojai, surengė Pyragų dieną, surinko piniginę sumą, pripildė autobusiuką iš namų suneštomis ar pirktomis įvairiomis gėrybėmis – maisto produktais, drabužiais, žaislais, įvairiais buities reikmenimis.
2014
 • Parama įgyvendinant neįgalių vaikų socialinių įgūdžių ugdymo projektą „Kelionės-svajonės“.
2013
 • Parama rengiant pirmąjį Vilniaus gatvės meno festivalį „Vilnius Street Art 2013“.
2012
 • Parama VGTU karjeros dienose. Kasmetinis darbuotojų įsitraukimas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro vykdomas kraujo davimo akcijas

Finansinė informacija

2020

2020 m., palyginti su 2019 m., įmonių grupės pardavimų pajamos augo 19%  ir pasiekė  49 mln. eurų. Neaudituotais duomenimis, 2020 m. grupės įmonių EBIDTA paaugo beveik 1,8 karto ir pasiekė 7,07 mln. eurų. 2019  metų grupės pardavimo pajamos buvo 41,9 mln. eurų, EBIDTA – 3,94 mln. eurų.

Pelningumo rodiklių augimą lėmė ilgalaikės investicijos į efektyvumo didinimą skatinančių priemonių diegimą, kurios pradėtos diegti dar 2017 metais pertvarkant įmonės valdymą ir procesus bei pasitelkiant lean metodus, vykdant darbuotojų mokymus, diversifikuojant pardavimus ir vykdant darbus tik su aukštą patikimumo reitingą turinčiais klientais, partneriais.

2020 m. „KG Constructions“ 32% darbų atliko Lietuvoje, 43% – Švedijoje, 20% – Danijoje, 4% – Suomijoje, 1% – Norvegijoje. Kitąmet bendrovė sieks įsitvirtinti naujoje rinkoje – Jungtinėje Karalystėje.

Nuolatinis tobulėjimas

Organizacijos stabilų augimą užtikrina detalus veiksmų planas ir viena po kitos įgyvendintos efektyvios vadybos praktikos. Prieš porą metų „KG Constructions“ pradėjo taikyti lean metodus ir šiandien, dėka to bei darbuotojų įsitraukimo, kasdieninė veikla matuojama apytiksliai 320 rodiklių skirtinguose organizacijos lygiuose. Tai padeda laiku užčiuopti kylančias problemas ir operatyviai ieškoti sprendimų efektivesniam procesų suvaldymui.

2021

Šiemet KGCG vykdoma veikla daugiausiai apims Švedijos (61%) ir Danijos (28%) rinkas, 7% darbų bus įgyvendinta Lietuvoje, 2% – Jungtinėje Karalystėje ir po 1% Norvegijoje bei Suomijoje. Bendrovė siekia įsitvirtinti naujoje rinkoje – Jungtinėje Karalystėje ir žengti pirmus žingsnius  Vokietijos rinkoje.  Planuojamos pardavimo pajamos 2021 m. turėtų pasiekti 50-55 mln. eurų.

Projektų skaičiaus sumažinimas daugiau nei perpus ir stabiliai gerėjantys rezultatai suteikė galimybę užtikrintai planuoti tolesnį augimą ir 2024–2025 m. pasiekti užsibrėžtą tikslą – 100 mln. Eur apyvartą. „Šiandien esame tikslo pusiaukelėje“, – patikina generalinis direktorius Linas Karžinauskas.

Sertifikatai ir politikos

Dedame daug pastangų, kad viršytume aukščiausius statybos, projektavimo, kokybės ir gamybos standartus. Esame atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė atlikti ypatingų statinių statybos darbus.