Apie mus

Maksimalaus darbuotojų įsitraukimo ir ambicijų dėka, per 15 veiklos metų tapome vienais geriausių fasadų gamintojų Baltijos ir Skandinavijos regionuose. Šiandien esame stiprūs ir patikimi gamintojai, įgyvendinantys unikalius architektūrinius statinius.

KGC Group

Lietuvos įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2007 m. ir nuo to laiko sparčiai auga. Ilgametė patirtis projektuojant sudėtingas pastatų fasadines konstrukcijas leido mums tapti vienu iš pagrindinių Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkų dalyvių. Nuolatinis organizacijos procesų tobulinimas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų pastangos atvėrė KGC Group plačias galimybes Europoje kurti unikalius statinius. Bendrovės specialistų kompetencija pasitiki garsiausi pasaulio architektai ir statybų rangovai.

Socialinė atsakomybė ir tvari statyba

„KG Constructions“ siekia būti socialiai atsakinga įmone, kurios darbuotojai vieningai įsitraukia į labdaringas veiklas, tausoja aplinką, siekia ir nori būti geruoju pavyzdžiu kitiems. Vis daugiau dėmesio skirdama žalioms kryptims, bendrovė kaip vieną iš savo strateginių krypčių, numato visapusišką poveikio aplinkai mažinimą. Mūsų dukterinė įmonė „Lignas Timber Systems“ įgyvendina pastatų iš masyvios medienos elementų statybas. Medis yra vienintelė statybinė medžiaga, neturinti neigiamos įtakos aplinkai. Dėka klijuoto masyvo medienos (CLT) puikių fizikinių bei mechaninių savybių, nedaroma žala aplinkai. Šiais metais „KG Constructions“ pradėjo fiksuoti rodiklį, kuris padeda išmatuoti, kiek atliekų susidaro viename mūsų produkcijos kvadratiniam metre. Naudodami šį rodiklį galėsime pamatyti realią situaciją, priimti reikiamus sprendimus ir sumažinti susidarančių atliekų kiekį iki minimumo. Ką dar darome? Lean gamyba; pusė gamyboje sunaudojamos elektros energijos yra 'žalioji'; netoksiškų ar mažiau toksiškų medžiagų naudojimas; perdirbtas stiklas gamyboje; pakartotinai naudojamos medžiagas; pakavimui naudojama mediena.

Parama

Mes esame pasiryžę remti įvairias bendruomenes, paliekant teigiamą ir ilgalaikį palikimą. Mūsų dėmesys yra skiriamas švietimui, labdarai, skurdžiai gyvenančių šeimų ir sunkiai sergančių vaikų gerovės didinimui, jaunimo iniciatyvų rėmimui bei kitų kasdieninių žmogaus ir aplinkos problemų sprendimui. Mūsų ambicija yra ne tik statyti, projektuoti ar gaminti, norime prisidėti prie teigiamų sprendimų kuriant socialinę naudą. Manome, kad tai yra būdas, kur galime turėti didelę įtaką ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.

KGC Grupės indėlis

2021
 • Savanorystė "Maisto banko" sandėlyje. Mūsų kolegos dirbo, rūšiavo ir skirstė maistą kuris buvo apsaugotas nuo išmetimo.
 • Finansinė bei būtiniausių prekių parama gyvūnų prieglaudai "Vyšnių sodas".
 • Buvo įkurtas Ambasadorių klubas. Visi iniciatyvūs darbuotojai suvienijo jėgas dėl pagrindinio tikslo: siekti, kad mūsų organizacijos vidinis gyvenimas ir kultūra taptų dar geresniu.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Padedant „Vesta Consulting“ profesionalų buvo sukurta ir pativrtinta 5 metų tvarumo strategija, sutelkiant dėmesį į 8 pagrindines sritis: aplinkosauginis tiekimo grandinės kuriamas poveikis; kibernetinė sauga ir skaitmenizacija; ŠESD mažinimas, gamtinių resursų atsakingas ir efektyvus vartojimas; atliekų valdymas; darbuotojų gerovės ir saugios aplinkos kūrimas; nuolatinis tobulėjimas (veiklos efektyvinimas); kuriamas tiekimo grandinės soc. poveikis ir žmogaus teisės
2020
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2019
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2018
 • Futbolo akademijai „Žalgirietis“ pagaminti ir padovanoti itin lengvi futbolo vartai iš aliuminio.
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2017
 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“.
2016
 • Parama Viktoro Daraškevič šeimai įrengiant naujus namus.
 • KGC skyrė lėšų Žukauskų šeimos skoloms už komunalinius mokesčius padengti; darbuotojai, surengė Pyragų dieną, surinko piniginę sumą, pripildė autobusiuką iš namų suneštomis ar pirktomis įvairiomis gėrybėmis – maisto produktais, drabužiais, žaislais, įvairiais buities reikmenimis.
2015
 • Parama įgyvendinant neįgalių vaikų socialinių įgūdžių ugdymo projektą „Kelionės-svajonės“.
2014
 • Parama rengiant pirmąjį Vilniaus gatvės meno festivalį „Vilnius Street Art 2013“.
2013
 • Parama VGTU karjeros dienose. Kasmetinis darbuotojų įsitraukimas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro vykdomas kraujo davimo akcijas

Finansinė informacija

2021 m. apžvalga

Atnaujinama…

2022

Atnaujinama…

Sertifikatai ir politikos

Kreipiame didelį dėmėsį į darbuotojų ir visuomenės gerovę, teises ir laisves. Dedame daug pastangų, kad viršytume aukščiausius statybos, projektavimo, kokybės ir gamybos standartus. Esame atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė atlikti ypatingų statinių statybos darbus.