Montavimas, priežiūra ir garantinis aptarnavimas

Nuo 2017 m. „KG Service“ įmonė yra atsakinga už visos „KG Constructions“ grupės montavimo, priežiūros ir garantinio aptarnavimo darbus. Įmonė atlieka aliuminio-stiklo fasadų montavimą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse (Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Jungtinė Karalystėje, Latvijoje).

„KG Service“ yra subūrusi 116 specialistų komandą. Atskirą projekto komandą sudaro 8-10 specialistų, kurie yra apmokyti ir atestuoti atlikti aukščiausių standartų reikalaujančius montavimo darbus ir laikytis visų būtinų procedūrų, kuriuos taikome mes ir mūsų klientai.

Per šešerius gyvavimo metus bendrovė sparčiai didino veiklos efektyvumą ir atliko daugiau darbų su mažesniu montuotojų skaičiumi. Tai buvo pasiekta nuolat stebint KPI ir taikant LEAN metodus, kurie yra sėkmingai integruoti tiek administracijoje, tiek statybų skyriuje. Ilgalaikis įmonės tikslas yra išlaikyti tą patį darbuotojų skaičių, bet kartu tik dar labiau optimizuoti veiklos procesus.

Verta paminėti, kad per pastaruosius 6 veiklos metus „KG Service“ dirbo vadovaudamasi tik aukščiausiais saugumo reikalavimais ir neturėjo rimtų sužalojimų statybvietėje.

0

SUMONTUOTA ELEMENTŲ 2023

0

KOMANDOS NARIAI

0

APYVARTA 2023

0

RIMTI SUŽEIDIMAI

Aliuminio ir stiklo fasadų montavimas

Naudodami pažangiausias projektavimo, inžinerijos ir gamybos technologijas mūsų KGC grupės didelio pajėgumo gamykloje, kartu su efektyviomis specialistų konsultacijomis ir geriausią praktikąturinčiais darbuotojais, galime optimizuoti faasadų montavimo laiką pagal kliento poreikius. Ne tik adaptuojame darbų tvarkaraščius bet ir taikydami jau patikrintus metodus sumažiname serviso išlaidas.

Fasadų renovacija ir apdaila

Turime ne tik fasadų įrengimo, bet ir solidžios fasadų atnaujinimo/renovacinių projektų patirties. Mūsų komanda dirba įgyvendindama daugybę didelio masto kompleksinių projektų - komercinių, gyvenamųjų ir viešosios paskirties - Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Mūsų sukaupta patirtis ir klientų jau patikrinta darbo kokybė bei sausios aplinkos užtikrinimas yra tai, kas „KG Service“ išskiria konkurencinėje kovoje.

Kompleksinė fasadų patikra

Atliekame termovizinius matavimus, sandarumo testavimus - visą būtiną fasado analizę ir parengiame išsamią patikros ataskaitą.

Planinė pastatų priežiūra

Mūsų parengtas detalus pastato priežiūros planas apima: įprastinę priežiūrą; turimų/galimų problemų sprendimą ir techniškai netvarkingų elementų taisymą ar pakeitimą prioriteto tvarka; Biudžeto ir tvarkaraščio sudarymą.
Planinė fasado priežiūra apima sprendimus dėl tinkamų valymo būdų ir technologinių sprendimų naudojimo. Priežiūra pritaikoma atsižvelgiant į daugelį veiksnių, tokių kaip pastato dydis ir medžiagiškumas, geografinė padėtis, eksploatavimo laikotarpis ir kt.

Mes vertiname kliento pasitikėjimą ir užtikriname kokybę

Adaptacija

Montavimo procesas pradedamas suburiant 8–10 montuotojų komandą, kuri yra apmokyta pagal aukščiausius aplinkosaugos ir darbuotojų saugos standartus. Mes pritaikome montavimo būdus ir įrangą atsižvelgdami į savo klientų poreikius ir darbų grafiką.

Kooperacija

Visos mūsų komandos dalyvauja kasdieniniuose ir savaitiniuose susirinkimuose, kuriuose yra aptariami einamieji klausimai, idėjos, problemos, taip pat projektavimo ir montavimo darbų atnaujinimai. Savo klientus kviečiame dalyvauti rutinoje ir sekti projekto vykdymą savu laiku.

Kokybė

Savo veikloje vadovaujamės ISO standartais, kurie atitinka mūsų įmonės tikslus ir atspindi LEAN metodų kultūrą organizacijoje. Kiekvienam projektui mūsų komanda specialiai ruošia: projekto kokybės valdymo ir kontrolės planą, aplinkosaugos kontrolės planą, darbuotojų saugos ir sveikatos statybvietėje planą, taip pat sveikatos ir saugos vadybos sistemos instrukcijas kartu su rizikos analize.

Darbuotojų sauga ir sveikata

Kiekvienas darbuotojas, prieš įsitraukdamas į projektą, be išimties dalyvauja darbų saugos mokymuose. Taip užtikriname klientui, kad mūsų veikla ir darbuotojai atitinka visus darbų saugos ir kokybės standartus. Parengiame individualias instrukcijas pagal kliento reglamentus ir tarptautinius standartus: Achilas, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ir kt. Galime pasigirti, kad mūsų montavimo komandos yra laimėjusios daugybę rangovinių apdovanojimų kaip „saugiausias subrangovas“ statybų aikštelėje.

Išteklių valdymas

Atsakingas atliekų tvarkymas yra vienas esminių mūsų įmonės aspektų. Siekiame tvariai valdyti išteklius ir kike įmanoma pakartotinai naudojame medžiagas. Kiekvienam projektui pagamintą produkciją sandeliuojame mediniuose ir metaliniuose paletėse: abu variantus pakartotinai panaudojame, todėl statybvietėje užtikriname tvarų atliekų valdymą.

Projektai Šiaurės Europoje

„Artery“ yra pirmasis projektas su unikalia KGC elementine fasadų sistema. A+ energinio naudingumo klasės verslo centras „Artery“ pasižymi inovatyviais tvarumo bei inžineriniais sprendimais bei suprojektuotas taip, kad atitiktų „BREEAM New Construction – Excellent“ sertifikatą. „KG Constructions“ įmonių grupė yra atsakinga už projektavimo, gamybos, projekto valdymo, transportavimo ir montavimo darbus. Lietuvoje pagaminta ir sumontuota 15 459 m2 elementinio, struktūrinio fasado su aklinosiomis fasado dalimis ties perdangos zonomis, beveik 1 190 m2 surenkamo fasado ir 1 770 m2 sudaro stiklinis stogas.

Modernūs teismo rūmai užima maždaug 34 000 m2 bendro ploto ir yra vienas didžiausių teisminės paskirties pastatų visoje Švedijoje. Mūsų profesionalų komanda atsakinga už 16 161 m2 elementinio, elementinio hibridinio ir surenkamo fasado projektavimo, gamybos, transportavimo ir montavimo darbus.

Šiaurės Zelandijos ligoninė yra viena didžiausių ligoninių Danijoje. Šiame dobilo lapo formos pastate yra apie 20 klinikinių skyrių su 570 lovų, o vienu metu galima aptarnauti daugiau nei 310 000 aplinkinių vietovių piliečių. Taip pat 4 aukštų ir 118 tūkst. kv. metrų pastatas sukurtas taip, kad atitiktų žmogaus mastelį. Mūsų darbų apimtis šiame projekte apima 16 730 m2.

Naujasis „Gyvybės mokslų pastatas” yra didžiausias Norvegijos universiteto ir ligoninės pastatas, kurio bendras plotas siekia beveik 100 000 m2. Pastato statybos ir eksploatavimo etapais daug dėmesio skiriama tvarumui ir energetiniam efektyvumui. Bendras mūsų komandos sumontuoto elementinio fasado plotas siekia ~ 14 080 m2. Išorinė fasado danga: sinusinio anoduoto C35 aliuminio lakštai. Kiekvienas elementas turi 4 ekstruduotas anoduoto aliuminio lemeles, kurios yra 3 skirtingų gylių su unikaliais kampais, kad sustabdytų tiesioginius saulės spindulius. Kiekvienas elementas turi stumdomas langines, kurios gali judėti automatiškai, priklausomai nuo saulės padėties.

REDI projektas ir du jo bokštai - MAJAKKA ir LOISTO - yra aukščiausi pastatai Helsinkyje. Jų aukštis siekia 134 ir 124 metrus, o bendrą mūsų sumontuotų darbų apimtį sudaro 22 800 m2 elementinio fasado. Įdomu tai, kad 22-ame pastato aukšte keičiasi fasado plokštumos, todėl norint užtikrinti sandarumą visose fasado vietose, reikėjo kruopščiai sumontuoti sudėtingos geometrijos elementus.