NEW NORTH ZEALAND HOSPITAL

Vietovė: Danija, Hillerod
Generalinis rangovas: NCC
Architektas: Herzog & de Meuron; Vilhelm Lauritzen
Investuotojas: Capital Region of Denmark
Metai: 2023
Statusas: Eigoje
Tipas: Visuomeniniai
Elementinis fasadas (m2): 7550
Darbų apimtis: Elementinis fasadas su termo medienos apdaila; surenkamas fasadas su ąžuolu ir aliuminio AD-ON sistema, priešgaisrinis surenkamas fasadas

„KG Constructions Group“ buvo pasirinkta Naujosios Šiaurės Zelandijos ligoninės (dan. Nyt Hospital Nordsjælland) Hillerod mieste, Danijoje, fasadų rangove. Šį dobilo lapo formos pastatą suprojektavo garsi Šveicarijos architektūros firma „Herzog & de Meuron“ kartu su vietiniais danų architektais iš „Vilhelm Lauritzen“.

Naujosios Šiaurės Zelandijos ligoninėje yra apie 20 klinikinių skyrių su 570 lovų ir gali aptarnauti daugiau nei 310 000 aplinkinių vietovių piliečių. Nepaisant ligoninės dydžio (118 000 m2), ji sukurta taip, kad atitiktų žmogaus mastelį, todėl pastato aukščiausiame taške yra vos keturi aukštai. Taip pat ligoninė yra glaudžiai apsupta medžių, o tai suteikia švarų orą ir saugumo jausmą gamtos apsuptyje.

Didžioji dalis pastato fasado yra padengta medinėmis apdailos konstrukcijomis, siekiant atsižvelgti į šalią esantį kraštovaizdį ir padaryti ligoninę svetingesnę pacientams bei personalui. Taip pat mediena simbolizuoja gilias Danijos kultūros ir architektūros, dizaino tradicijas.

Šio projekto įgyvendinimui buvo pasirinkti du fasadų rangovai (visa fasadų apimtis siekia ~40 000 m2). Mūsų paslaugos šiame projekte apima: projektavimą, projektų valdymą, gamybą, transportavimą ir montavimą. Pilna darbų apimtis šiame projekte yra:

  • 7 550 m2 elementinio fasado su termo medienos apdaila; surenkamas fasadas su ąžuolu ir aliuminio AD-ON sistema;
  • 7 200 m2 surenkamo fasado su ąžuolu ir aliuminio AD-ON sistema;
  • 1 250 m2 cokolių termoprofilinių elementų;
  • 730 m2 priešgaisrinio surenkamo fasado.

Susijusios nuorodos:

https://www.licitationen.dk/article/view/856163/se_billederne_problemramt_sygehusbyggeri_er_snart_halvvejs_i_mal
https://www.herzogdemeuron.com/index/projects/complete-works/401-425/416-new-north-zealand-hospital/video.html
https://vilhelmlauritzen.com/project/nyt-hospital-nordsjaelland