Elementiniai fasadai

Elementinės fasadų konstrukcijos vis dažniau naudojamos projektuojant ir statant tvarius bei architektūriškai sudėtingus pastatus.

Savo produktus kuriame ir gaminame vienoje vietoje.

Atsižvelgdami į elementinių fasadų teikiamus pranašumus, 90 procentų visos mūsų gaminamos produkcijos sudaro būtent šios sistemos.

Elementiniai fasadai

Tai sistema, kuri susideda iš vertikalių ir horizontalių aliuminio profilio vienetų, surenkamų bei iš anksto paruošiamų gamykloje. Tokie elementai iš gamyklos į statybų vietą keliauja pilnai sukomplektuoti ir užpildyti, o statybų aikštelėje tvirtinami prie pastato konstruktyvo. Elementiniai fasadai naudojami įgyvendinant techniškai sudėtingus ir išskirtinius projektus, rekonstruojant ar statant visiškai naujus pastatus bei siekiant greito ir patikimo rezultato. Pastato fasado įrengimas naudojant elementinę sistemą leidžia atlikti darbus greičiau, įgyvendinti sudėtingiausius architektūrinius sumanymus itin tiksliai. Mūsų gamybos resursai leidžia mums pagaminti apie 100 000 m2 elementinių fasadinių konstrukcijų.

Fasado apdaila

Projektuojame, gaminame ir montuojame elementinės fasadų konstrukcijos su įvairių tipų apdaila: akmens, keramikos, plytų, lamelių, stiklo, presuotų ir perforuotų nerūdijančio plieno ar aliuminio lakštų bei kita. Gamykloje vykstant surinkimo procesui prie vienetinės elementinės konstrukcijos tvirtinamos bet kokios rūšies apdailos, todėl statybų aikštelėje nereikia atlikti jokių papildomų darbų, ir nesvarbu, koks būtų projekto sudėtingumas.

Hibridinis fasadas

Dvigubas fasadas arba, kitaip tariant, hibridinės fasadų sistemos, susidedada iš išorinio ir vidinio stiklų bei sudaryto tarpo tarp jų. Išorinis sluoksnis, paprastai grūdintas arba laminuotas apsauginis stiklas, apsaugo nuo oro sąlygų ir turi ventiliacines angas. Tai pagerina pastato šiluminį efektyvumą tiek esant aukštai, tiek ir žemai temperatūrai. Nors hibridinių fasadų koncepcija nėra nauja, pastebima tendencija, kad architektai ir inžinieriai jas naudoja ypač kuriant dangoraižius. Taip pat šie fasadai yra mėgstami architektų dėl savo skaidraus fasado, šiluminio ir garsinio komforto, sumažėjusių oro kondicionavimo sąnaudų ir poreikio panaikinti specifinių langų technologijas.

Elementiniai stogai

Elementinių stogų realizacija yra pasitelkiama tada, kai norima suteikti statiniui erdvinio pojūčio ir daug šviesos. Tokios konstrukcijos gali sudaryti visą pastato apšvietimo erdvę ar tik jos dalį. Turime unikalios patirties projektuojant ir gaminant pagal užsakymą pagamintas vienetines sistemas, kurios buvo panaudotos įgyvendinant labai sunkius architektūrinius sprendimus. S7 verslo centro Vilniuje III etape rekordinis mūsų vienetinis elementinio stoglangio blokas siekė net 18 metrų ilgį.

Išskirtiniai projektai

Įgyvendinant Stokholmo nacionalinio muziejaus stogo renovacinį projektą, buvo pasirinkti stikliniai trikampiai stogo elementai, kurie po garso modeliavimo analizės buvo perdaryti ir sudalinti į tetraedrus. Vienas stogo elementas buvo gaminamas kaip pilnas tetraedras, visiškai paruoštas montavimui. Šie fasadiniai elementai buvo gaminami trimatėje koordinačių sistemoje. Iš viso renovaciniame projekte suprojektuoti du tokiu technologiniu sprendimu paremti stogai. Kiekvienas jų buvo tvirtinamas ant sudėtingos plieno struktūros, kurios profilių skerspjūviai išrasti pagal matematinius algoritmus, taip norint užtikrinti funkcinius bei estetinius pastato reikalavimus.