Surenkami fasadai

Šių sistemų didžiausias pranašumas - aukštas pritaikomumas prie pastato geometrijos, nesvarbu, ar tai yra trimatis, ar pasviręs daugiakampis statinys.

Surenkama fasadinė sistema

Tai fasadai, kurių horizontalūs ir vertikalūs aliuminio profiliai pagaminami gamykloje, bet surenkami statybų aikštelėje. Surinkto karkaso angos užpildomos įvairiais užpildais, o platus dangtelių pasirinkimas suteikia puikias fasado dizaino galimybes.

Pranašumai

– Paprasta sistema, lengva suprojektuoti, pagaminti ir įdiegti.
– Aukštas mobilumas, lengvai pritaikomas architektūrinėms konstrukcijoms.
– Kaina yra mažesnė nei kitų fasadinių sistemų.
– Galimybė užtikrinti gerą hidroizoliaciją.
– Transportavimo, statybos ir montavimo lankstumas.
– Galimybė įgyvendinti įvairiausių architektūrinių formų sprendimus.

Unikalios formos

Surenkamas fasadines konstrukcijas yra paprasta konfigūruoti, jos lengvai pritaikomos ir ekonomiškos, o tai ypač tinka norint sukurti unikalias pastato formas, sudėtingą pastato fasadą, pavyzdžiui, trikampio ar netaisyklingo daugiakampio konstrukcijas, išgaubtų-įgaubtų erdvinių paviršių sprendimus, dvigubas išlenktas konstrukcijas. Į šias sistemas nesudėtinga integruoti kitas apdailos medžiagas, tokias kaip stiklą, metalines plokštes, akmenį ar dirbtines plokštes.

Universalumas

Surenkamos sistemos yra universalios ir leidžia integruoti kitas sistemas, pavyzdžiui, stumdomas duris ir langus. Jie paprastai yra mažiau specializuoti ir gali būti pritaikyti visų tipų gamintojų, nes nėra priklausomi nuo didelės gamyklos poreikio. Šioms sistemoms sumontuoti ir užsandarinti reikalingi keli etapai, o tai reiškia, kad vietoje praleidžiama daugiau laiko – apytikslė taisyklė būtų tokia, kad 70% darbo atliekama vietoje, o 30% – gamykloje. Vis tik šios sistemos gali būti ekonomiškesnės nei elementinės, ypač jei pastato fasadams reikalingas mažesnis plotas.