181 TALGARTH ROAD

Vietovė: Didžioji britanija, Londonas
Generalinis rangovas: HG Construction
Architektas: Rogers Stirk Harbour + Partners (RSHP)
Investuotojas: Dominvs Group
Metai: 2024
Statusas: Eigoje
Tipas: Komerciniai
Elementinis fasadas (m2): 6618
Darbų apimtis: Elementinis fasadas su unikalia KGC elementine fasadų sistema ir surenkamas fasadas

Naujas projektas Didžiojoje Britanijoje -„181 Talgarth Road“, esantis Hammersmith rajone, Vakarų Londone, Anglijoje. Tai yra studio apartamentai studentams su daugiau nei 700 kambarių, kuriuos suprojaktavo tarptautiniu mastu pripažinti Rogers Stirk Harbour + Partners (RSH+P) architektai.

Studentų skaičius per pastaruosius penkerius metus stipriai išaugęs, todėl aukštojo mokslo institucijų paklausa lėmė didelį poreikį daugelyje Didžiosios Britanijos miestų suteikti ir užtikrinti aukštos kokybės apgyvendinimo paslaugas.

Be patogių apgyvendinimo sąlygų, patalpose yra studentų bendradarbiavimo bei laisvalaikio erdvės, modernūs susitikimo kambariai bei sporto salė. Aplink pastatą kieme pasodinti medžiai suteikia dar daugiau jaukumo ir, žinoma, prisideda prie oro kokybės gerinimo ir šiltnamio efekto mažinimo. Studentų apartamentai suprojektuoti taip, kad atitiktų „BREEAM Excellent“ tvarumo sertifikatą bei „Air Quality Neutral“ standartą.

Pats pastatas žemėja nuo 55 m. aukščio iki 26.5m  sudarydamas žaliąsias terasas. Šiauriniai ir pietiniai fasadai sudaryti iš „pikseliuoto“ elementinio fasado, kuris susideda iš skaidrių, permatomų ir aklinų zonų, kurios suteikia gyventojams daugiau privatumo.

Mūsų profesionalų komanda atsakinga už beveik 10 000 m2  elementinio su unikalia KGC elementine fasadų sistema ir surenkamo fasado projektavimo, gamybos, transportavimo ir montavimo darbus.