ACCURA

Vietovė: Danija, Copenhagen
Generalinis rangovas: 5e byg
Architektas: Danielsen Arkitekter
Investuotojas: Accura
Metai: 2022
Statusas: Eigoje
Tipas: Komerciniai
Elementinis fasadas (m2): 3765
Darbų apimtis: Elementinis fasadas, surenkamas fasadas, saulės žaliuzės, atriumas ir kt. (6681 m2)

2022 metais „Accura“ advokatų kontora įsikurs moderniame ir novatoriškame biure, kuris bus apsuptas vandens, metro ir miesto aikščių. Pastatas suprojektuotas architektų „Danielsen Architecture“ ir apims maždaug 10 000 m2 per 5 aukštus. Medžiagų pasirinkimą įkvėpė per 100 metų Kopenhagoje pastatyti klasikiniai, modernistiniai komerciniai pastatai.

Statybos etape daug dėmesio bus skiriama vietos teritorijos išvystymui, atrandant kūrybiškus, ekologiškus ir tvarius sprendimus. Pagrindinis projekto elementas – pastato fasadai, kurie perteiks vietovės miesto ritmą ir dinamiką.

„KG Constructions“ darbai šiame projekte apima projektavimą, gamybą, transportavimą, projektų valdymą, montavimą. Bendra darbų apimtis sudarys 6681 m2, o fasadų ėrengimui bus pasitelkti šie sprendimai:

– Pagrindinis fasadas – specialiai suprojektuotas su „Schüco“ sistema ir erkeriais, akmenine apdaila ir žaliuzėmis nuo saulės.
– Specialiai suprojektuoti pirmojo aukšto surenkami vienetiniai fasadai iš „Schüco“ sistemų.
– Klijuoti fasadai įėjimo zonai naudojant „Schüco“ sistemą, bus sumontuoti vietoje.
– Vieningi atriumo fasadai, sukurti pagal specialiai suprojektuotą „Schüco“ sistemą, pilnai surenkami, su lamelėmis ir žaliuzėmis.
– Atriumo fasadai su „Schüco“ sistema, surenkami statybų aikštelėje, ugniai atsparios zonos su „Schüco“ sistema FW 50 + FR60.
– Aliuminio stiklo durys taip pat pagrįstos „Schüco“ sistemomis.

„KG Constructions“ montavimo darbus pradės 2021 m. spalio 8 d.