S7 I

Vietovė: Lietuva, Vilnius
Generalinis rangovas: Mitnija
Architektas: "Archinova“
Investuotojas: Galio Group
Metai: 2017
Statusas: Baigtas
Tipas: Komerciniai

Vilniaus Žvėryno rajone, Saltoniškių gatvėje, šalia verslo komplekso „Baltic Hearts“, plėtojama unikalaus Lietuvoje biurų kvartalo statyba, kurios vertė sieks apie 100 mln. eurų.

„KG Constructions“ patikėta rūpintis biurų kvartalo Vilniaus Saltoniškių gatvėje antrojo pastato fasadais. Iš viso numatyta greta įgyvendinti keturių biurų pastatų statybas.

Pastatų komplekso projektą kūrę architektai iš Danijos ir Lietuvos prioritetu pasirinko gamtą, todėl ypatingas dėmesys yra skiriamas saulės šviesai: siekiama, kad kiekviena darbo vieta gautų kuo daugiau natūralaus apšvietimo. Saulė bus įdarbinta ir pastatą aprūpins elektros energija: ant stogų sumontuoti fotoelementai pagamins bent dešimtadalį reikalingos energijos.

Tai bus vieni iš nedaugelio pastatų Vilniuje, kurie turės A energinio naudingumo klasę. Projekto plėtotojai siekia gauti statinių tvarumą liudijantį „BREEAM New Construction Excellence“ tvaraus pastato sertifikatą. Lietuvoje tokio sertikato dar neturi nė vienas pastatas.

Atnaujinimas:

Pirmasis S7 verslo centras jau buvo apdovanotas BREEAM New Construction Excellent sertifikatu. Tai pirmasis pastatas Lietuvoje ir antraiss Baltijos šalyse pelnęs tokį įvertinimą. Sertifikatas parodo, jog pastas atitinka tarpatautinius „žaliojo pastato“ reikalavimus.