S7 IV

Vietovė: Lietuva, Vilnius
Generalinis rangovas: Mitnija
Architektas: ARROW Architects; ARCHINOVA; Eventus Pro
Investuotojas: Galio Group
Metai: 2020
Statusas: Baigtas
Tipas: Komerciniai
Elementinis fasadas (m2): 6400
Darbų apimtis: Elementiniai ir surenkami fasadai

Ketvirtame S7 verslo parko pastate yra įsikūrusi „Danske Bank Global Services“ komanda. Tai bendruomenės erdvė, sukurta stiprinti darbuotojų gerovę. Pastatas atitinka aukščiausius LED apšvietimo standartus, yra maitinamas „Smart Control“. Kiekviena darbo vieta sukurta pagal aukščiausią apšvietimo standartą ir ją reguliuoja asmeninis išmanusis valdymas, atsakingas tiek už vidaus, tiek už lauko apšvietimą. Verta paminėti, kad S7 IV pastate sunaudojama mažiau energijos (C02 emisijaa mažesnė 32%), lyginant su vidutinės klasės pastatu.

Šiame projekte didžioji dalis elementų buvo „Hibridinio“ tipo. Pastate taip pat buvo panaudota vienguba surenkamo fasado sistema. Be to, buvo įvesti viengubo tipo nauji struktūrinio stiklinimo elementai su priklijuotu stiklu. Tilto apačiai uždengti KGCG specialistai naudojo kompozito plokštes. Bendras elementinio fasado plotas siekia 6574 m2.

Susijusios nuorodos:

https://galio.lt/lt/verslui/s7-iv-etapas/</a
https://mitnija.lt/project/s7-verslo-centro-4-etapas-danske-bank-globaliu-paslaugu-centras/
https://citify.eu/saltoniskiu-7-s7-4-etapas/
https://www.fotoakimirkos.lt/s7-verslo-centras
https://mitnija.lt/news/mitnija-keturiais-menesiais-anksciau-laiko-baige-galio-group-verslo-centro-s7-statyba/
https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2021/01/09/galio-group-vilniaus-zveryne-baige-100-mln-eur-vertes-statybas