CORE

Vietovė: Lietuva, Vilnius
Generalinis rangovas: Ašis
Architektas: Architektūros kūrybinė grupė
Investuotojas: Baltijos Gildija
Metai: 2021
Statusas: Eigoje
Tipas: Komerciniai
Elementinis fasadas (m2): 16000
Darbų apimtis: Elementiniai fasadai

A klasės, 35 tūkst. kv. metrų ploto, dviejų biurų pastatų kompleksas CORE yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, šalia prekybos centro „Panorama“. Biurų pastatų kompleksą statė „Baltijos Gvildija“. Tai yra pirmasis verslo centras Baltijos šalyse, kuris sertifikuotas pagal „Fitwel“ sistemą. „Fitwel“ yra tarptautinė sertifikavimo sistema, orientuota į pastato naudotojų patirtį ir būklę, kuri vertina tokius kriterijus kaip bendruomenės sveikata, savijauta, galimybė sveikai maitintis bei mankštintis, saugumas ir daugelis kitų.

CORE atitinka aukščiausius A+ klasės energetinio efektyvumo reikalavimus. Energetinio ir pastato valdymo efektyvumo sprendimai sertifikuojami pagal „BREEAM in Use“ standartą.

Mūsų komanda buvo atsakinga už projektavimo, gamybos, transpotavimo ir montavimo darbus. Iš viso pagaminta ir sumontuota 1700 vnt elementinių fasadų.

Susijusios nuorodos:

https://core.lt/

https://madeinvilnius.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/naujo-verslo-centro-core-valdymu-rupinsis-newsec/

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/i-biuru-kompleksa-core-vilniuje-60-mln-euru-investicijos-973-1321990

https://newsec.lt/naujo-verslo-centro-core-valdymu-rupinsis-newsec/